Avaleht Sport 10 PÄEVA PÄRAST! SEB Tallinna Maraton toimub juba 10 päeva pärast
10 PÄEVA PÄRAST! SEB Tallinna Maraton toimub juba 10 päeva pärast

10 PÄEVA PÄRAST! SEB Tallinna Maraton toimub juba 10 päeva pärast

SEB Tallinna maraton

Täpselt kümne päeva pärast, 13. septembril toimub Eesti suurim rahvaspordisündmus, SEB Tallinna Maraton, kuhu on tulemas osalejaid üle kogu Eesti ja neljakümne viiest välisriigist.

Kaugemad osalejad tulevad Uus-Meremaalt, Austraaliast, Jaapanist ja Ameerika Ühendriikidest. Registreerujate seas on inimesi erinevatelt elualadelt, kelle hulgas on nii riigiametnikke, ettevõtete juhte kui ka teletöötajaid, klienditeenindajaid ja õpetajaid.

Teiste seas on täispikka maratonidistantsi läbima tulemas laulja Marilyn Jurman, trikimees Jürgen Veber ja poliitik Kalle Palling, poolmaratoni distantsile on registreerunud laulja Helen Adamson ning 10-kilomeetrist distantsi asuvad koos tuhandete jooksuharrastajatega läbima nii riigiametnik Aivar Sõerd kui ka “Padjaklubi” staar Kristel Aaslaid ja meelelahutaja Venno Loosaar. Ettevõtetest toovad kõige rohkem osalejaid jooksurajale mitmed pangad ning jaekaubandus- ja telekommunikatsiooniettevõtted.

Traditsiooniliselt septembri teisel nädalavahetusel toimuval SEB Tallinna Maratonil saab end proovile panna maratonijooksus (42,195 km), poolmaratonil (21,1 km), 10-kilomeetrisel jooksu- ja käimisrajal (sh kepikõnd), 4-kilomeetri pikkusel Nike Noortejooksul ja Mesikäpa lastejooksudel. Kõigi distantside kokkuvõttes ootavad korraldajad vähemalt 20 000 osalejat.

Täna kell 18.00 on kõik jooksuhuvilised oodatud Tallinnasse Oru hotelli tasuta seminarile “10 päeva SEB Tallinna maratonini”. Seminaril on peateemaks, mida jõuab veel kümne päevaga jooksuettevalmistuseks teha ja millest peaks hoiduma.

SEB Tallinna Maratoni erinevatele distantsidele saab soodsama hinnaga registreeruda kuni nädala lõpuni, 6. septembrini aadressil www.jooks.ee. Gruppide registreerimine lõpeb 4. septembril.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga