Avaleht Sport Jalgpalliliit soovitab Eesti-Läti kohtumisele tulla juba varakult
Jalgpalliliit soovitab Eesti-Läti kohtumisele tulla juba varakult

Jalgpalliliit soovitab Eesti-Läti kohtumisele tulla juba varakult

Eesti Jalgpalli Liit kutsub inimesi üles juba varakult Tallinna Lilleküla staadionile tulema, et võimalikud ummikud ja järjekorrad ei rikuks Eesti-Läti vutimeeskondade kohtumise jälgimist ning sellele eelneval staadionilaulupeol osalemist.

Staadion avatakse publikule kell 17. Staadionilaulupidu, kus osaleb 850 koorilauljat ja teeb kaasa Ott Lepland, algab täpselt kell 18. Publikule jagatakse 3000 laululehte, et kõik huvilised saaksid kaasa laulda. Enne mängu algust orienteeruvalt kell 18.50 esitatakse mõlema riigi hümnid, Eesti hümni esitab Hendrik Sal-Saller. Mängu eel kätleb võistkondi aukülaline Jüri Arrak.

Eesti-Läti matšile on oodata üle 5000 pealtvaataja. Et vältida järjekordi, soovitab jalgpalliliit osta pääse eelmüügist Piletilevist. Staadioni kassas on kõik pääsmed hinnaga 12 eurot.

Staadionil on avatud toitluspunktid ning saab osta fännitooteid ja mängu kava, arveldamine toimub sularahas. Parkimine staadioni ümbruses on erilubadega, seega on mõistlik tulla matšile ühistranspordiga. Autoga saabujatel tuleb arvestada, et parkimiskoha leidmine võib võtta aega.

Suuremate kottide jaoks on staadionil olemas tasuta pakihoid. Vihmase ilma korral soovitatakse jätta vihmavari koju ja tulla mängule vihmakeebiga. Igal juhul tuleb koju jätta oma söök ja jook.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga