Avaleht Sport PALJU ÕNNE I Urmas Sõõrumaa valiti teiseks ametiajaks EOK presidendiks
PALJU ÕNNE I Urmas Sõõrumaa valiti teiseks ametiajaks EOK presidendiks

PALJU ÕNNE I Urmas Sõõrumaa valiti teiseks ametiajaks EOK presidendiks

EOK 44. Täiskogu valis Eesti spordi katusorganisatsiooni presidendiks teist järjestikust ametiaega Urmas Sõõrumaa, asepresidendid on Erich Teigamägi ja Toomas Tõnise. Siit leiate kõik EOK täiskogu otsused.

Presidendi valimisteks võeti välja 123 bülletääni, tagastati 121, kehtetuks loeti 2. Tulemused olid järgmised:

  • Urmas Sõõrumaa – 83 häält
  • Tõnu Tõniste – 38 häält

Asepresidendi valimisteks välja võeti 118 bülletääni, tagastati 117, kehtetuks loeti 4. Tulemused olid järgmised: 

  • Erich Teigamägi – 106 häält
  • Toomas Tõnise – 105 häält

Täitevkomitee liikmete valimistel võeti välja 118 bülletääni, tagastati 118, kehtetuks loeti 2. Tulemused olid järgmised: 

    • Allar Levandi – 109 häält
    • Anne Rei – 100 häält
    • Hanno Pevkur – 96 häält
    • Helir-Valdor Seeder – 88 häält
    • Helle-Moonika Helme – 76 häält
    • Indrek Saar – 99 häält
    • Jaanus Karilaid – 85 häält
    • Kristjan Port – 108 häält
    • Lauri Luik – 100 häält
    • Mihhail Kõlvart – 107 häält
    • Oliver Kruuda – 85 häält
    • Raivo Rand – 96 häält
    • Remo Holsmer – 93 häält
    • Sven Sester – 87 häält

EOK esindajate kogu liikmeteks valiti:

  • OM-spordialaliitude esindajateks: Martin Ilumets, Harry Lill, Kristo Raudam, Lauri Väinsalu, Anne Rei, Urmas Karlson, Aavo Põhjala, Jaan Mölder, Igor Lirisman, Sirje Lippe, Keio Kuhi, Pirje Orasson, Assar Jõepera, Meelis Loit, Aigar Kallas, Tanel Samuel, Jaanus Pikani, Kalle Klandorf, Ragnar Toompere, Marti Hääl, Tarmo Kiik, Jaanus Ritson, Ulla Helm, Tõnu Seil, Robert Väli, Filipp Leinberg, Allar Hint, Margus Lepik, Urmas Treier, Maire Arm, Pille Tali, Margus Hanson, Katrin Virula, Peeter Tishler, Helen Veermäe
  • ROK-i tunnustatud spordialaliitude esindajateks: Vladimir Kunitsõn, Toivo Asmer, Rauno Kais, Sixten Sild, Tõnis Teesalu, Meelis Höövelson, Ivo Kappet, Aarbe Rummel, Algo Kuus
  • Teiste spordialaliitude esindajaks: Rein Rotmeister
  • Üleriigiliste spordiühenduste esindajateks: Tatjana Jaanson, Aleksander Tammert, Harry Lemberg, Signe Falkenberg, Tarmo Volt
  • Maakondade ja linnade spordiliitude esindajateks: Risto Lindberg, Tiit Lääne, Piret Maaring, Erich Petrovitš, Ilmar Kütt, Matti Killing, Kaisa Kirikal, Kalev Kütt, Andres Põhjala, Rein Leppik
  • EOK füüsilisest isikute liikmete esindajateks: Tõnu Laak, Andres Lipstok, Tiit Nuudi, Neinar Seli ja Jaak Uudmäe
  • EOK liikmetest OM-sportlaste esindajateks Irina Embrich ja Tõnu Endrekson
  • Sportlaskomisjoni esindajateks: Saskia Alusalu ja Allar Raja

Muudatused EOK liikmeskonnas

Täiskogu otsustas EOK liikmeskonnast välja arvata Jüri Jaansoni, kelle liikmelisus lõppes tulenevalt põhikirjast, ja Eesti Bobisõidu ja Skeletoniliidu (reg nr 80360899). mis sisuliselt ei tegutse.

EOK aunimetuste omistamine

Täiskogu nimetas EOK auliikmeteks olümpiavõitjad Gerd Kanteri ja Erki Noole.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga