Avaleht Sport Nädalavahetusel toimub Eesti suurim fitnessüritus
Nädalavahetusel toimub Eesti suurim fitnessüritus

Nädalavahetusel toimub Eesti suurim fitnessüritus

2. märtsil 2013 toimub TTÜ Spordihoones algusega 15.00 Eesti suurim fitnessüritus Nike Treeningpäev, mis kutsub kõiki spordisõpru proovima uusi ja põnevaid treeninguid parimate treenerite juhendamisel üle Euroopa. Üritus on kõikidele osalejatele flaieriga tasuta.

Ürituse peakorraldaja Kristi Roosimägi sõnul on Nike Treeningpäevale oodatud kõik, kes soovivad veeta ühe toreda päeva sportides, proovida uusi treeningstiile, mida muidu spordiklubi nimekirjast ei leia ning treenida parimate treenerite juhendamisel Suurbritanniast, Ungarist, Saksamaalt, Lätist ja Eestist. „Tegu on rahvaspordiüritusega, kuhu on oodatud kõik spordisõbrad – treeningpäeva programmis on midagi nii jooksuhuvilistele, tervisesportlastele kui ka tantsuliste ja rahulike venitustreeningute austajatele. Lisaks on kavas hariv loeng treeningujärgsest taastumisest,“ ütles Roosimägi.

Nike Treeningpäeval on teiste põnevate stiilide kõrval nagu bodyART Strech ja Combat Fight võimalik esmakordselt Eestis proovida intensiivset ja funktsionaalset kardiotreeningut deepWORK. Roosimägi sõnul on treeningute valik spordiklubides viimaste aastate jooksul muutunud põnevamaks ja mitmekülgsemaks. „Täna on selgelt näha, et fitnessmaailm liigub lihtsate, kuid intensiivsete ja spordist inspireeritud tõhusate ja arendavate treeningute suunas. Positiivse trendina saab esile tuua, et üha enam võib rühmatreeningutes kohata ka mehi,“ lisas Roosimägi.

Treeningpäev toimub 2. märtsil 2013 TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4/Männiliiva 7) kell 15.00-19.40 ning on flaieriga kõigile tasuta. Flaierita on piletihind 5 EUR (kohapeal saab maksta vaid sularahas).

Flaierid on saadaval Sportlandi ja Cityspordi kauplustes ning spordiklubides üle Eesti.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga