Avaleht Sport Võitlussport JUBA SEL LAUPÄEVAL! Lennusadamas üles astuv Iirimaa profipoksija kuulub väärt seltskonda
JUBA SEL LAUPÄEVAL! Lennusadamas üles astuv Iirimaa profipoksija kuulub väärt seltskonda

JUBA SEL LAUPÄEVAL! Lennusadamas üles astuv Iirimaa profipoksija kuulub väärt seltskonda

Foto: Kevin Scott
Foto: Kevin Scott

Laupäeval Lennusadamas ringi astuv Iirimaa profipoksi tõusev täht James Tennyson kuulub oma kaalus Suurbritannia nelja parema sekka.

Tennyson jääb riigi reitingus alla vaid tõelistele tähtedele. Sulgkaalu nimekirja tipus ilutseb karjääri jooksul 22 võitu ja 1 kaotuse saanud ning ülemaailmses reitingus neljandal (!) kohal asuv IBF sarja maailmameister Lee Selby. Talle järgneb kõik 22 matši võitnud WBC sarja rahvusvahelise tiitli omanik Josh Warrington ning Tennysoni ees on 33-aastane ja 26st matšist 20 võitnud WBO sarja interkontinentaaltiili omanik Ben Jones.

Foto: Kevin Scott

Neljandana tulebki Lennusadamas lätlase Sergejs Loginsiga kindad kokku panev Tennyson, kes karjääri jooksul võitnud 14 ja kaotanud 1 matši ning kes peagi Briti meistritiitlile võitleb.

Lisaks Tennysonile astub Lennusadamas üles mehe treeningkaaslane James Fryers, kes juba viis aastat kaotuseta. Profikarjääris on tal kirjas vaid võidud, neid on tal 10.

James Tennyson3

Soome poksigigant ning 22. järjestikku võitu otsiv Robert Helenius astub laupäeval ringi usbeki Timur Musafarovi vastu. Eestlastest on esindatud Balti kergekeskkaalu meister Pavel Semjonov ning Rain Kärkinen.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga