1. Avaleht
  2. Sport
  3. Võitlussport
  4. Eestlased võistlevad taipoksi MM-il Valgevenes
Eestlased võistlevad taipoksi MM-il Valgevenes

Eestlased võistlevad taipoksi MM-il Valgevenes

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia-1Eesti Koondis osaleb taipoksi maailmameistrivõistlustel Valgevenes, võistlused toimuvad 3. maist 13. maini Minskis. Sellel aastal koosneb Eesti koondis vaid Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia sportlastest, kelleks on Andra Aho naiste kaalus kuni 54 kg, Karl Joonatan Kvell meeste kaalus kuni 75 kg ja Fabio Souza kaalus kuni 57 kilogrammi. Koondise treenerina on kaasas Kevin Renno.

Osalejate arv on muljetavaldav. Andra Aho kaalus, kes pääses loosiga otse veerandfinaali, on kokku 15 naist, ja tema esimene vastane selgub Türgi ja Prantsusmaa vahelisest duellist. Karl Joonatan Kvell, kelle kaalus on 20 meest, läheb esimeses matšis vastamisi Indiaga ja Fabio Souza, kelle kaalus oli 16 meest, läheb esimeses matšis vastamisi Bangladeshi esindajaga.

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia-2

Selle aasta MM-i teeb eriliseks see, et Minskis öeldi ametlikult välja, et võistlusi korraldav organisatsioon IFMA (International Federation Of Muay Thai Amateur) on tunnustatud IOC (International Olympic Committee) poolt, kes on kohapeal ka võistlusi jälgimas. See tähendab taipoksi maailma jaoks suuri muutusi!

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia-3

Eesti koondis pääses maailmameistrivõistlustele tänu järgnevatele Eesti firmadele: Eerma Ehitus, MV Tellingud, Tallinna Linn, Intelometry, Estlander, RPK Teed, Eesti Muay Thai Föderatsioon ja Tycroc.

Head Uudised GoodNews