
Pärnu Bay Golf Links tähistab reedel esimest sünnipäeva

Hoogne esimene hooaeg on Eesti värskeimail golfiväljakul Pärnu Bay Golf Links kohe täitumas. Selle tähistamiseks on kõik oodatud osalema sel reedel 21. oktoobril toimuvale Pärnu Bay Golf sünnipäevavõistlusele.
Võistluse algusaeg on keskpäeval ühisstardist ja mänguvormiks Stableford. Ilma lubab nädalavahetuseks päikselist ja sügiseselt karget. Hommikutundidel on miinuskraadid, mis peaks võistluse algusajaks kella 12.00 taanduma.

Väljaku tegevjuhi Marko Kaldoja sõnul on esimene hooaeg läinud suuresti plaanipäraselt. Tegutsetakse aktiivselt välisturgudel. Tee väljakule on leidnud lisaks põhjanaabritele ka lõunanaabrid. Töötatakse võrgustiku loomisega Rootsi turul ja vaadatakse ka kaugemale: võõrustatud on mängijaid Aasiast, Kanadast, Inglismaalt, Ameerika Ühendriikidest.

Põhja-Ameerika golfiajakirjalt Golf Inc saadud tunnustus parima rahvusvahelise uue klubihoone kategoorias annab kinnitust, et maailma golfiturul tegutsemiseks on Eestil potentsiaali.
Äsja pälvis väljak tunnustuse Pärnumaa turismiasjaliselt 2016.a. maakonna parima turismiarendajana. Väljak osaleb hetkel ka maailma golfiauhindade konkursil kolmes kategoorias – parim uus väljak, parim uus klubihoone ja parim Eesti väljak kategooriates. Ikka selleks, et muuta Eesti golfimaana nähtavaks ja tõsiselt võetavaks sihtkohaks rahvusvaheliselt. Tulemused avalikustatakse 3. novembril Portugalis Algarves.