Avaleht Sport Palju õnne! Eesti Olümpiakomitee premeerib Kelly Sildarut pargisõidu juunioride MM-tiitli eest
Palju õnne! Eesti Olümpiakomitee premeerib Kelly Sildarut pargisõidu juunioride MM-tiitli eest

Palju õnne! Eesti Olümpiakomitee premeerib Kelly Sildarut pargisõidu juunioride MM-tiitli eest

Kelly_CCPlazasEesti Olümpiakomitee premeerib pargisõidus juunioride maailmameistriks tulnud Kelly Sildarut 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildarut 4750 euroga.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa avaldas heameelt, et on põhjust kõigest mõnenädalase vahega premeerida sama noorsportlast teistkordselt. „Eestis on juunioride maailmameister olümpiaalal nagunii haruldus, aga suuta võita kuldmedal järjest kahes olümpiadistsipliinis – see on nähtus omaette. Oleme Kelly ja tema treeneri üle väga uhked,“ ütles Sõõrumaa.

Rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalipreemiad määratakse vastavalt Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee poolt 27.11.2013 kinnitatud korrale. Samas summas preemiad pälvisid Kelly Sildaru ja Tõnis Sildaru ka märtsi lõpus rennisõidus teenitud juunioride MM-i võidu eest.

Eesti spordi katusorganisatsioonina seisab Eesti Olümpiakomitee ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. EOK tagab tippsportlaste ettevalmistuse ja osalemise tiitlivõistlustel, viib ellu noorsportlastele suunatud järelkasvuprogramme ning suurendab positiivsete eeskujude kaudu liikumisharrastuse kandepinda. EOK tööd toetavad suures osas Eesti ettevõtted. EOK sponsorid on Paf, ERGO, JCDecaux, Monton, NIKE, Olympic Casino.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga