Avaleht Sport Kati Tolmoff tuli kolmekordseks Eesti meistriks
Kati Tolmoff tuli kolmekordseks Eesti meistriks

Kati Tolmoff tuli kolmekordseks Eesti meistriks

Kati Tolmoff tuli kolmekordseks Eesti meistriks
Foto segapaarismängust – Kati Tolmoff ja Raul Must Foto: Kristel Vask

Sulgpalli Eesti Meistrivõistlustel tuli Kati Tolmoff kolmekordseks Eesti meistriks. Tolmoff võitis üksikmängus finaalis Karoliine Hõimu 21:16, 21:17. Teise meistritiitli võitsid Tolmoff ja Hõim koos, alistades Sale-Liis Teesalu ja Kati Kreet Marrani 21:16, 21:16.

Nii Marran-Teesalu kui Kristin Kuuba ja Helina Rüütel, kes tulid pronksile, suutsid sulgpallipubliku rõõmuks pakkuda kogemustega Tolmoff ja Hõimule tugevat vastupanu. Mõlemad paarid kuuluvad veel noorteklassi, kuid püüavad juba sel kevadel pääsu esimestele Euroopa mängudele Bakuus.

Meeste üksikmängus sai kümnenda Eesti meistritiitli Raul Must. Finaalmängus tuli võit Mikk Järveoja üle 21:3, 21:9. Musta sõnul tuli tiitel väga kergelt: „Üksikmängus kahjuks tugev konkurent hetkel mulle puudub.“ Segapaarismängus astusid poodiumi kõrgemale astmele koos Tolmoff ja Must, finaalis saadi võit Raul Käsneri ja Karoliine Hõimu üle 21:15, 22:20.

Meeste paarismängus krooniti meistriteks Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner, kes võitsid eelmise aasta meistreid Karl Kivinurme ja Vahur Lukinit 21:17, 21:16.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga