Avaleht Sport JUBA HOMME! Kuningas avab homme 17. korda toimuva Surfilaagri
JUBA HOMME! Kuningas avab homme 17. korda toimuva Surfilaagri

JUBA HOMME! Kuningas avab homme 17. korda toimuva Surfilaagri

SurfilaagerHomme algab Roostal Surfilaager. Neli päeva kestev festival tähistab muusika ja spordi ühtekuuluvust ning toob külastajateni põneva surfimaailma. Viimase muusikalise maiuspalana lisandub programmi kodust eemal viibinud artist Marten Kuningas.

Nagu festivalidele tavaks, nii ei saa ka spordilaagriks tituleeritud Surfilaager ilma muusikata. Esimese artistina ning ühtlasi ka Surfilaagri avakontserdina astub neljapäeval pealaval üles mõnda aega Saksamaal muusikaõpingutel resideeruv Marten Kuningas. “Igatsesin Berliinis väga merd ja Eestisse naastes läksin esimese asjana mere äärde!” avaldab Kuningas.

Selleaastane Surfilaager keskendub tugevalt surfiõppele ning mentorprogrammidele. “Tasuta koolitused toimuvad igale tasemele – alates ABC-st. Lisaks toimub esmakordselt mentorprogramm, kus tippsurfarid nagu Ingrid Puusta ja Karl-Erik Saarm üheksa õnnelikku soovijat kolme päevaga purjelauaga sõitma õpetavad,” kommenteeris Surfilaagri pressiesindaja Helen Unt. “Koostöös Eesti Purjelaualiiduga on meie eesmärk edendada surfisporti Eestis ning aidata kaasa tervislike eluviiside ja väärtushinnangute tekkele ja püsimisele.”

VAATA VIDEOT!

Surfilaager2

Rohkem infot leiab SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga