1. Avaleht
  2. Sport
  3. FOTOD I Ragnar Klavan jooksis Tallinna Kalevi värvides esimest korda väljakule
FOTOD I Ragnar Klavan jooksis Tallinna Kalevi värvides esimest korda väljakule

FOTOD I Ragnar Klavan jooksis Tallinna Kalevi värvides esimest korda väljakule

Premium liiga hooaja teiseks pooleks JK Tallinna Kalevi esindusmeeskonnaga liitunud Ragnar Klavan jooksis täna kell 17 alanud mängus Pärnu Vapruse vastu esimest korda oma meeskonna eest algkoosseisus väljakule.

Foto: JK Tallinna Kalev

Number 15 särki kandev Klavan sõnas ise klubijalgpalli naasmist kommenteerides, et otsus ei tulnud koheselt ja selle taga oli pikk protsess. “Kui alustasin enne hooaega Tallinna Kaleviga jaanuaris väikestlaadi treenimist oli selge, et kui keha võimaldab ja kõik muu sobitub, siis tahaks Kalevi eest peale tulla. Selle otsuse juures ei ole mingisuguseid isiklikke ambitsioone, pean tähtsaimaks seda, mis oleks kõige parem Tallinna Kalevile,” selgitas Klavan, kelle sõnul oligi kõige aeganõudvam jõuda selgusele, millises rollis saab ta oma meeskonnale praeguses ajahetkes kõige kasulikum olla.

Foto: JK Tallinna Kalev

Ragnar Klavan on alates 2017. aastast JK Tallinna Kalev president. Karjääri jooksul on ta mänginud mitmetes Euroopa tippliigades ja -klubides ning esindanud üle 120 korra Eesti rahvuskoondist.

Foto: JK Tallinna Kalev
  • JK Tallinna Kalev mängib Eesti kõrgeimas jalgpalliliigas Premium liiga. Klubi kodumängud toimuvad Kadrioru staadionil, mis mahutab ligikaudu 12 000 pealtvaatajat.
Head Uudised GoodNews