Avaleht Sport EUROOPA SPORDILINN 2022 I Rakvere tutvustab tasuta ajakirjas kohalikke sporditähti
EUROOPA SPORDILINN 2022 I Rakvere tutvustab tasuta ajakirjas kohalikke sporditähti

EUROOPA SPORDILINN 2022 I Rakvere tutvustab tasuta ajakirjas kohalikke sporditähti

Tänavu kannab väge täis Rakvere uhkusega tiitlit “Euroopa spordilinn 2022″, mille omistas läinud aasta lõpus Euroopa Komisjoni partnerina tegutsev mittetulundusühing ACES Europe (European Capitals and Cities of Sport Federation).

Lisaks konkursile esitatud mahukale ingliskeelsele taotlusele otsustati välja anda ka eestikeelne kokkuvõte kõikidele spordihuvilistele.

„Mul on suur rõõm tutvustada trükisooja väljaannet Rakvere – Euroopa Spordilinn, mis tutvustab põhjalikult linna spordielu ja -taristut, meie sporditähti, spordi suurüritusi, investeeringuid ja arenguplaane, spordiedendustegevusi ja klubisid, vabatahtlike panust, linna ja spordiorganisatsioonide omavahelist koostööd, linlaste spordilembust ja paljut muud,” ütles Rakvere Spordikeskuse direktor Ave Sats.

Tema sõnul tuleb 2022. aasta Rakveres spordilinna tiitlile vääriliselt sportlik ja tegus. Plaanis on jätkata nii pikkade traditsioonidega üritustega kui ka üle-eestiliste ja rahvusvaheliste osalejatega suurüritustega. Samuti kaasatakse spordiedenduseks läbi kodanikualgatuse tegevuste erinevaid vanusegruppe ja liikumisaktiivsusega inimesi.

„Minu suurim soov ja eesmärk on, et Rakvere kui Euroopa spordilinn pakuks aasta vältel nii kohalikele elanikele kui külalistele kaugemalt ja lähemalt põnevaid sündmusi, eneseületusi, liikumisrõõmu, head tervist ja palju positiivseid emotsioone nii spordist kui sporditegemisest!” ütles Ave Sats.

Trükitud väljaannet on alates 6. jaanuarist võimalik saada Rakvere Spordikeskusest ja linnavalitsuse turismiinfokeskusest. Netis saab seda tasuta lugeda SIIN.