Avaleht Sport Emil Rutiku ja Allar Levandi sõidavad ratturitega võidu Augustibluusile
Emil Rutiku ja Allar Levandi sõidavad ratturitega võidu Augustibluusile

Emil Rutiku ja Allar Levandi sõidavad ratturitega võidu Augustibluusile

Reede keskpäeval stardib Tallinnast Haapsalu suunas enneolematu võidusõit Paf Ride, kus võistlustulle lähevad elektriauto ja kaks ratturit. Võidusõidu eesmärk on välja selgitada, kas Augustibluusile head muusikat nautima jõuab esimesena elektriauto, mille pilootideks muusikafestivalil oma 50-ndat ja ansambli Compromise Blue 25-ndat juubelit tähistav Emil Rutiku ning Allar Levandi või ratturid Joonas Maanurm ja Martten Kaldvee.

Internetiportaali Paf.com juht Allar Levandi sõnul on elektriautode tehnoloogia ja Eestit kattev kiirlaadimispunktide võrgustik jõudnud tasemele, kus elektriautoga saab kiirelt ja muretult liikuda kõikjale Eestis. „Kavatseme  Emiliga kindlasti võita, kuid mul on tunne, et seda võidusõitu meie jaoks lihtsaks ei tehta ja kindlasti leidub teekonnal Tallinnast Haapsallu meie jaoks üllatusi,” muigas Levandi.

Reede keskpäeval stardivad ratturid Laagri Rimi juurest Keila, Padise ja Haapsalu suunas. Samal ajal alustavad Rutiku ja Levandi stardipaigas elektriauto laadimist. “Peaasi, et laupäeva õhtuks kohale jõuame, siis astub Emil lavale koos Compromise Blue-ga ja tahaks väga juubilari ikka Haapsalu piiskopilinnuse suurel laval rahva seas kuulata,” sõnas Levandi.

Augustibluusi korraldaja Indrek Ditmann ütles, et võidusõitjad peaksid jõudma Haapsalu Kultuurikeskuse ette orienteeruvalt kella 14:30-ks, mil sealsamas algab Augustibluusi avaüritus. “Ratturite võimekuses kellaaegadest kinni pidada ja avaürituseks kohale jõuda, ma ei kahtle, kuid siiralt loodan, et Emil ja Allar end mõnda laadimispunkti jämmima ei unusta ning samuti festivali avamiseks kohale jõuavad,” naljatles Ditmann.

Võistluse start on kell 12:00 Laagri Rimi elektriautode laadimispunktis.

Eeldatav finišiaeg kell 14:35 Haapsalu Kultuurikeskuse ees.

Võidusõidu võitjaid on võimalik ennustada  http://tasuta.paf.ee lehel.

Kõikide õigesti vastanute vahel loositakse kingitusi Pafilt.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga