Avaleht Sport Anett Kontaveit võitis koos Jelena Ostapenkoga SEB Tallink Openi paarismängu
Anett Kontaveit võitis koos Jelena Ostapenkoga SEB Tallink Openi paarismängu

Anett Kontaveit võitis koos Jelena Ostapenkoga SEB Tallink Openi paarismängu

Anett Kontaveit võidutses kolmandat aastat järjest ITF-i tenniseturniiril SEB Tallink Open, kuid eelmistel kordadel 10 000 USD auhinnafondiga turniiri oli ta võitnud üksikmängus, seekord sai 25 000-lisel esikoha paarismängus.

Veidi on tegemist mõistagi lohutusvõiduga, sest üksikmäng on kahtlemata olulisem. Kuid head klassi ja võitlusvaimu näitasid Kontaveit ja tema paariline Jelena Ostapenko (Läti) kogu turniiri vältel – võideti ju nii poolfinaal kui ka finaal pärast avaseti kindlat kaotust. Tänases finaalis alistasid Kontaveit ja Ostapenko ukrainlannadest õed Nadja ja Ljudmilla Kitšenoki 2:6, 7:5, 10:0 (pikk tie-break).

Nadja Kitšenok oli SEB Tallink Openi finaalis kahekordne kaotaja, sest üksikmängu võitja otsustanud kohtumises jäi ta 6:7, 2:6 alla Aleksandra Sasnovitšile (Valgevene). SEB Tallink Openi võitja Sasnovitš alustas turniiri kvalifikatsioonist, võites nii seitsme päevaga seitse mängu! Loosiõnne tal polnud, kuid suutis avaringis alistada esimesena asetatud ukrainlanna Katerina Kozlova (WTA 190.) 2:6, 6:1, 7:6. Paar päeva enne turniiri algust sai värske võitja 19-aastaseks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga