
AJAKIRI GOLF! KUUM GOLFITURNIIR! Danny Willett võitis tiitlikaitsja Jordan Spiethi ees üllatuslikult Mastersi
Inglane Danny Willett võttis golfi esimesel suurturniiril Mastersil üllatusvõidu, kui mängis viimasel võistluspäeval 67 lööki (-5) ja tõusis pärast 20 aastat vaheaega esimeseks britiks, kes Augustas võitnud, vahendab Eesti Golfi Liit. 28-aastane inglane saavutas sellega oma esimese suurturniiri võidu.
Kolmel esimesel päeval liidriks olnud tiitikaitsja ameeriklane Jordan Spieth alustas ka viimast päeva hästi, kui juhtis 5 löögiga, ent ebaõnnestumised 10, 11 ja eriti 12 rajal, kus ta lõi bogey, bogey ja 4 lööki üle, kukutasid ameeriklase esikoha konkurentsist. Spieth tulemus oli 73 lööki, millega ta jäi jagama teist kohta koos briti Lee Westwoodiga.
Üks favoriitidest, Rory McIlroy Põhja- Iirimaalt, kes pole neljast suurturniirist võitnud vaid Mastersit, jäi jagama 10 kohta, võitjatele pidevalt kuklasse hinganud Bernhard Langer (Saksamaa) langes viimase päevaga 24. positsioonile.
Allikas: ajakiri Golf