1. Avaleht
  2. Sport
  3. Korvpall
  4. VISKA LEGENDIDEGA I Homseks vabavisete rekordikatseks avatakse Tallinna külje all Tiskreojas uus kossuplats
VISKA LEGENDIDEGA I Homseks vabavisete rekordikatseks avatakse Tallinna külje all Tiskreojas uus kossuplats

VISKA LEGENDIDEGA I Homseks vabavisete rekordikatseks avatakse Tallinna külje all Tiskreojas uus kossuplats

Eesti korvpalli sajanda sünnipäeva puhul üritatakse homme korvpalliplatsidel üle Eesti püstitada Guinnessi rekordit, tabades kokku vähemalt 100 000 viset. Oma panuse saab igaüks anda ka sel päeval avataval Tiskreoja kossuplatsil koos Kalev Cramo meeste ja mitmete Eesti korvpallilegendidega.

Homme panustavad Tallinna külje all Tiskreoja elurajoonis vastvalminud kossuplatsil vabavisete rekordisse BC Kalev/Cramo mehed eesotsas Kregor Hermeti, Devin Thomase ja treener Indrek Reinbokiga. Lisaks on lubanud osaleda sellised Eesti korvpallilegendid nagu Priit Tomson, Tõnis Randala, Aleksei Tammmiste, Gunnar Dudkin, Aadu Kana ja teised.

Uuel kossuplatsil saavad huvilised visata vabaviskeid ja panustada Guinnessi rekordi püstitamisse ajavahemikus kell 12-16. Koos rekordikatsega toimub Toskreoja uue korvpalliplatsi ja mänguväljaku avamise puhul meeleolukas perepäev, kus uuel moodsal spordi- ja mängualal lõbustavad lapsi Lottemaa tegelased.

Kinnisvaraarendaja Invego on ainuüksi homme avatavas esimeses etapis investeerinud Tiskreoja elurajooni spordi- ja mänguväljakutesse ligi pool miljonit eurot. Järgmises etapis arendatakse ala veelgi, mil valmib ka eraldi rulapark.

Üritus toimub Tiskreoja elurajoonis Tallinna külje all aadressil Taverni tee 3 ja on kõigile tasuta. Täpsem info www.vabavise.ee ja www.tiskreoja.ee.

Head Uudised GoodNews