Avaleht Sport Vinnis toimub rahvusvaheline noorte korvpalliturniir
Vinnis toimub rahvusvaheline noorte korvpalliturniir

Vinnis toimub rahvusvaheline noorte korvpalliturniir

Sellel nädalavahetusel, 11.-13. jaanuarini toimub Vinni spordikompleksis rahvusvaheline noorte korvpalliturniir “Rising Stars”, millest võtavad osa kaheksa kuni 12-aastaste poiste võistkonda Venemaalt, Leedust, Lätist ja Eestist.

Kolmandat aastat korraldataval tugevakoosseisulisel jõuproovil mängivad välisvõistkondadest oma maa tippu kuuluv Arvydas Sabonise korvpallikool (Leedu), Riia Ridzene (Läti) ning kolm esindust Venemaalt – Moskva BC Himki, Peterburi Admiralteiskaja spordikool ning Peterburi NAB.

Eesti klubidest on konkurentsis “Rising Stars” turniiri korraldav Erkmaa Korvpallikool, BC Tarvas/Rakvere Spordikool ja BC Tallinn.

Mullu Tartus toimunud ja kahes vanuseklassis läbi viidud turniiril võidutsesid 2001. aastal sündinud poiste võistkondadest Erkmaa KK ning 1999. a. sündinute hulgas Ventspils Spars. Aasta varem jätsid esikohakarika samuti enda valdusse Erkmaa KK 1999. a. sündinud poisid.

“Rising Stars” korvpalliturniiri uudised, ajakava ja tulemused on nähtavad Erkmaa Korvpallikooli kodulehel.

Rising Stars 2013 ajakava:

reede, 11. jaanuar

kell 9.30 Sabonis BS – Sankt-Peterburg Admiralteiskaja
kell 10.45 Riia Ridzene – BC Tallinn
kell 12.00 BC Tarvas/Rakvere SK – Moskva Himki
kell 13.15 Erkmaa KK – Sankt-Peterburg NAB
kell 14.30 Sabonis BS – BC Tallinn
kell 15.45 Riia Ridzene – Sankt-Peterburg Admiralteiskaja
kell 17.00 BC Tarvas/Rakvere SK – Sankt-Peterburg NAB
kell 18.15 Erkmaa KK – Moskva Himki

laupäeva, 12. jaanuar

kell 9.30 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK
kell 10.45 Sabonis BS – Riia Ridzene
kell 12.00 Sankt-Peterburg NAB – Moskva Himki
kell 13.15 BC Tallinn – Sankt-Peterburg Admiralteiskaja
kell 15.30 5.-8. koha I poolfinaal
kell 16:45 5.-8. koha II poolfinaal
kell 18.00 1.-4. koha I poolfinaal
kell 19.15 1.-4. koha II poolfinaal

pühapäev, 14. jaanuar

kell 9.30 7.-8. koha mäng
kell 10.45 5.-6. koha mäng
kell 12.00 3.-4. koha mäng
kell 13.15 1.-2. koha mäng

“Rising Stars” turniirile panevad õla alla Kroonpress, Prike, Laima, Aqva Hotel & Spa, Rattaring, Eesti Kultuurkapital, Eesti Kultuurkapitali Lääne-Virumaa ekspertgrupp, Hasartmängumaksu nõukogu, Gefi, Terve Maja, AND1, Ruut Disain, EST Networks, Lextrans, Treimix Puit.