Avaleht Sport TÄNA TARTUS! Täna selguvad Tartus Eesti meistrid kulturismis ja fitnessis. Lisatud osalejate nimekiri!
TÄNA TARTUS! Täna selguvad Tartus Eesti meistrid kulturismis ja fitnessis. Lisatud osalejate nimekiri!

TÄNA TARTUS! Täna selguvad Tartus Eesti meistrid kulturismis ja fitnessis. Lisatud osalejate nimekiri!

Täna selguvad Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis Tartu Ülikooli spordihoones.

„Eesti meistrivõistlused toimuvad üle pika aja Tallinnast väljaspool, TÜ uuenenud spordihoones, koostöös TÜ ASK-ga, mis on üks EKFL-i asutajaliikmeid ja pikaajaline kulturismitraditsioonide kandja mitte ainult Tartus, vaid kogu Eestis,“ ütles Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Ergo Metsla. „Eelseisvad 51. Eesti meistrivõistlused saavad olema huvitavad ja erilised. Huvitavaks teeb asja see, et kulturism saab uue kuninga. Kes saab see olema, selgub kohapeal. Ütlen vaid nii palju, et tiitlinõudlejaid on ja tuleb järjest juurde.“

Osalejate nimekiri:  

Juuniorid BIKIINIFITNESS KLUBI TREENER
Alina Bolshakova + HC Gym Rodion Popov
Regina Tselik Sparta Andrei Kožin
Tiia Kaare HC Gym Tiia Kaare
Christin-Amani Kiivikas + Sparta Ott Kiivikas
Deisy Liivja Sparta Peep Reinart
BIKIINIFITNESS -162 KLUBI TREENER
Irina Belonina MyFitness Irina Belonina
Regina Krukovskaja + MyFitness Sergei Popov
Tiia Kaare + HC Gym Tiia Kaare
Anastassia Taylor + HC Gym
Anastasija Goncharova
Jana Poljakova MyFitness Jana Poljakova
Angela Privoi + Sparta Peep Reinart
Alina Bolshakova HC Gym Rodion Popov
BIKIINIFITNESS -164 KLUBI TREENER
Tatjana Savtsenko + Sparta Andrei Kožin
Alla Alekseitsik + HC Gym Olga Savelieva
Regina Tselik + Sparta Andrei Kožin
Kristle Tamm + Arigato Egert Oiov
Nadežda Martysevich-Tali + MixFit Elena Miljagina
BIKIINIFITNESS -166 KLUBI TREENER
Anna Fedorova + HC Gym Sergei Popov
Maris Raudsepp + MyFitness Taavi Truija
Christin-Amani Kiivikas Sparta Ott Kiivikas
Gerta Reinhold TÜASK Gert Goršanov
Annika Luik + TÜASK Gert Goršanov
BIKIINIFITNESS -169 KLUBI TREENER
Julia Tšižova + HC Gym Sergei Popov
Agne Kiviselg + Spa&Sport Ramil Lipp
Kady Pärnaku + Impuls Janika Aavamägi
Marge Riibon + Sparta Janika Koch-Mäe
Kerli Djomina + MyFitness Taavi Truija
Ksenia Kondraškin + MixFit Elena Miljagina
BIKIINIFITNESS 169+ KLUBI TREENER
Laura Johanna Derkun + HC Gym Hanna Skytta
Elli Valla + MyFitness
Ott Kiivikas, Egle Eller-Nabi
Jana Teder + Sparta Sergei Popov
Deisy Liivja + Sparta Peep Reinart
Diana Teor + Tallink Fitness Daniil Agronov
Anna Artjomina + Tallink Fitness Jüri Leinvald
Riina Rõõm + TÜASK Riina Rõõm
Aire Saarm + TÜASK Gert Goršanov
Kristina Kožemjakina + MixFit Elena Miljagina
Jana Rõbak HC Gym Sergei Popov
Masters BIKIINIFITNESS KLUBI TREENER
Tatjana Savtsenko Sparta Andrei Kožin
Laura Johanna Derkun HC Gym Hanna Skytta
Irina Belonina + MyFitness Irina Belonina
Marge Riibon Sparta Janika Koch-Mäe
Jana Teder Sparta Sergei Popov
Kerttu Meltsas + Sparta Ivo Meltsas
Diana Teor Tallink Fitness Daniil Agronov
Gerta Reinhold + TÜASK Gert Goršanov
Annika Luik TÜASK Gert Goršanov
Aire Saarm TÜASK Gert Goršanov
Nadežda Martysevich-Tali MixFit Elena Miljagina
Kristina Kožemjakina MixFit Elena Miljagina
Juuniorid BODYFITNESS KLUBI TREENER
Kristina Helmes + HC Gym Kristina Helmes
BODYFITNESS KLUBI TREENER
Natalia Fetisova + Sparta Vitaliya Dmitrieva
Kristina Helmes HC Gym Kristina Helmes
Marian Muuga Spa&Sport Siim Savisaar
Liis Org + Sparta Matti Halonen
Anneli Volkov + Arigato Taavi Koovit
Esta Pilt + TÜASK Esta Pilt
Marika Kasesalk + HC Gym Sergei Kazubski
Masters BODYFITNESS KLUBI TREENER
Marian Muuga + Spa&Sport Siim Savisaar
Anneli Volkov Arigato Egert Oiov
Tiina Puzõrjova-Kask + Tallink Fitness Tiina Puzõrjova-Kask
Esta Pilt TÜASK Esta Pilt
Wellness Fitness KLUBI TREENER
Andra Metsaluik + Kimberi klubi Kristina Kimber
Lilian Rannu + Audentes Jüri Leinvald
Marina Tsarik + Tallink Fitness Daniil Agronov
Jekaterina Rasskazova + Tallink Fitness Jüri Leinvald
Anu Ruutu Tallink Fitness Jüri Leinvald
Olesja Leppmets + Tallink Fitness Aleksei Malinin
Anna-Maria Nizovtseva MixFit Elena Miljagina
Jekaterina Vassiljeva + HC Gym Sergei Popov
Masters Wellness Fitness KLUBI TREENER
Lilian Rannu Audentes Jüri Leinvald
Marina Tsarik Tallink Fitness Daniil Agronov
Anu Ruutu  + Tallink Fitness Jüri Leinvald
Olesja Leppmets Tallink Fitness Aleksei Malinin
Anna-Maria Nizovtseva + MixFit Elena Miljagina
Juuniorid naiste fitness KLUBI TREENER
Reene Teder HC Gym Tatyana Pudovkina
Naiste fitness KLUBI TREENER
Endla Vaher + Arigato Lembi Vaher
Reene Teder + HC Gym Tatyana Pudovkina
Karina Polovnikova + Tallink Fitness Jüri Leinvald
Fitmodel KLUBI TREENER
Arina Vassiljeva Tallink Fitness Daniil Agronov
Olga Sibanova + MyFitness Olga Sibanova
Elvi Ossipov + Sparta Vitaliya Dmitrieva
Ksenja Gundjajeva + Sparta Vitaliya Dmitrieva
Mailys Luigend + MyFitness
Jekaterina Remets-Morozova
Rannafitness KLUBI TREENER
Allar Pedak + Kimberi klubi Ain Kimber
Märt Erm + Spa&Sport Ramil Lipp
Rasmus Klaos + TÜASK Rasmus Klaos
Keir Pool + Sparta Peep Reinart
Rannafitness juuniorid KLUBI TREENER
Martin Lapin + Sparta Sander Kaasik
Rasmus Klaos TÜASK Rasmus Klaos
Markus Erik Kompus + TÜASK Markus Erik Kompus
Kulturism KLUBI TREENER
Raigo Kuusnõmm + Tallink Fitness Peep Reinart
Kulturism masters KLUBI TREENER
Harri Indus + Impuls Harri Indus
Andrei Abrossimov + TÜASK Andrei Abrossimov
Klassikaline kulturism KLUBI TREENER
Genes-Deivid Pikani + MyFitness Indrek Otsus
Bryan Romano Farani + MyFitness Jüri Leinvald
Ats Loot + TÜASK A.J Morris
Andreas Jääger + TÜASK Siim Savisaar
Siim Savisaar TÜASK Siim Savisaar
Siim Ala + TÜASK Siim Ala
Ignacio Yantorno Escudero + Sparta Maksim Kolesnik
Classic physique KLUBI TREENER
Egert Oiov + Arigato Indrek Otsus

Spordisaali fuajees on avatud suur messiala, kus saab tutvuda treeningvahendite ja riietega,
degusteerida toidulisandeid, tutvuda spordiklubide teenustega ja EKFL-i tegemiste ja
võimalustega.

13:00 avatakse messiala
14:00 võistluse algus
20:30 orienteeruv lõpp, bankett sportlastele ja VIP-pileti omanikele
23:00 järelpidu klubis Vabank