Avaleht Sport Korvpall Peeter Võsa saates “Pall korvi”: naudin maailma kõige meeldivama persooniga ehk siis iseendaga koos olemist
Peeter Võsa saates “Pall korvi”: naudin maailma kõige meeldivama persooniga ehk siis iseendaga koos olemist

Peeter Võsa saates “Pall korvi”: naudin maailma kõige meeldivama persooniga ehk siis iseendaga koos olemist

pall korviSaatel “Pall korvi” käis seekord külas teleajakirjanik Peeter Võsa.

“Pallimängudega mul kokkupuuteid eriti ei ole, ma pole nii seltskondlik inimene, et täita oma vaba aega selliste harrastustega, kus higised paljad mehed nädalalõppudel kogunevad kuskile ja loobivad või ajavad palli taga ja siis käivad üheskoos saunas,” rääkis Võsa korvpallisaates.

“Loen raamatuid, käin metsas, naudin maailma kõige meeldivama persooniga ehk siis iseendaga koos olemist,” loetles Võsa oma harrastusi. “Vähem suhkrut, nisujahu ja pärmi,” oli Võsa soovitus tervislike eluviiside austajatele.
pall korvi2
“Pall korvi” saade pakub seekord ka eksklusiivset intervjuud Itaaliast, kus Eesti korvpalli tulevikulootus, kõigest 14-aastane Kaspar Kitsing treenib Trento klubi juures. “Korvpalliga olen ma väga rahul siin, aga teisi asju igatsen – sõpru ja kooli, aga kui tahad mängijaks saada, siis selline on elu,” rääkis Kitsing.

Juttu tuleb ka ühest läbi aegade paremast korvpallurist Kobe Bryantist, kes lõpetas karjääri. “Ma poleks iial ette kujutanud, et see mäng selliseks kujuneb,” ütles Bryant pärast seda, kui oli 20-aastase karjääri viimases mängus visanud 60 punkti ja aidanud oma koduklubi napi võiduni.

Lisaks räägitakse seekord Mart Sanderi heateost, Eesti Korvpalliliidus toimunud muudatustest ja II liigast.

“Pall korvi” on TTV eetris täna õhtul kell 22.00.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga