Avaleht Sport MM Grupp näitab Eestis 2022. ja 2024. aasta olümpiat
MM Grupp näitab Eestis 2022. ja 2024. aasta olümpiat

MM Grupp näitab Eestis 2022. ja 2024. aasta olümpiat

MM Grupp omandas Discoverylt 2022. aasta Pekingi taliolümpia ja 2024. aasta Pariisi suveolümpiamängude ainunäitamise õigused Eestis.

MM Grupp tagab mängude igakülgse näitamise ja kajastamise kontserni telekanalites Kanal 2 ja Kanal 12, lisaks Kuku raadios, Postimehe veebis ja meediagrupi kõikidel digiplatvormidel.

“Kanal 2 on võtnud eesmärgiks olla suurte kultuuri- ja spordiürituste keskel. Olümpiamängude otseülekanded kuuluvad kindlasti tippsaadete hulka, mille õiguste omamine teeb ainult rõõmu,” ütles MM Grupi tele- ja raadiojaamu haldava Duo Media Networksi juht ja üks osanikke Jüri Pihel.

MM Grupi meediaväljaannetel on ette näidata õnnestumine 2018. aastal Pyeongchangis toimunud taliolümpia Eesti spordisõpradeni toomisel. Hinnaalandust ei tehta ka Pekingi ja Pariisi mängude puhul. Pekingi taliolümpia maht on 165 tundi ja Pariisi suveolümpiamängude oma 250 tundi.

“Uue lepinguga kaasnevad õigused ka venekeelsetele teleülekannetele. Lisandunud on olümpiamängude valitud sotsiaalmeedia õigused, mis kõik rakenduvad juba tänavuste Tokyo olümpiamängude ajal vastavalt varasemale kokkuleppele,“ ütles olümpiaprogrammi juht Marko Kaljuveer.

Praegu jätkabki MM Grupp ettevalmistustega koroonaepideemia tõttu edasilükatud Tokyo suveolümpiamängude kajastamiseks suures mahus kõikidel meediaplatvormidel.