Avaleht Sport Meeste kulturismis võttis kulla Ott Kiivikas, Arida Muru ja Ats Lahi said Eesti meistrivõistlustelt kaks kulda
Meeste kulturismis võttis kulla Ott Kiivikas, Arida Muru ja Ats Lahi said Eesti meistrivõistlustelt kaks kulda

Meeste kulturismis võttis kulla Ott Kiivikas, Arida Muru ja Ats Lahi said Eesti meistrivõistlustelt kaks kulda

Tallinnas peeti 13. oktoobril 50. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, kust kahe kullaga lahkusid nii Arida Muru kui ka Ats Lahi.

Muru võitis kuni 162-sentimeetriste naiste bikiinifitnessi, kus talle järgnesid Alice Heinmets ja Kai Tammsaar, ning absoluutkategooria, kus järgnesid Agne Kiviselg ja Mari Pukk.

Lahi võitis kuni 182-sentimeetriste meeste rannafitnessi Stanislav Jagutkini ja Pavel Babtšenko ees ning absoluutkategooria Nikita Dvorkini ees. Pronksmedal jäi seal välja andmata.

Kiviselg sai hõbedale lisaks kulla kuni 169-sentimeetriste naiste bikiinifitnessis. Teiseks tuli Kerli Djomina ja kolmandaks Nadežda Martõssevitš-Tali. See oli ka osavõturohkeim kategooria 14 sportlasega.

Mari Pukk sai pronksile juurde kulla üle 172-sentimeetriste naiste bikiinifitnessis, kus hõbe läks Kadri Tammojale ja pronks Kristiin Heleen Uuemõisale.

Kuni 172-sentimeetriste naiste bikiinifitnessis võidutses Liis Marian Toomse. Hõbemedali pälvis Marika Kasesalk ja pronksmedali Annika Leok.

Dvorkin võitis üle 182-sentimeetriste meeste rannafitnessi Keir Pooli ja Taivo Virve ees.

Juunioride rannafitnessi esikolmik oli Geido Rekkaro, Frederik-Mihkel Välja ja Raul Erstu.

Meeste kulturismis võttis kulla Ott Kiivikas, kelle jaoks see jäi viimaseks osalemiseks peatse profikarjääri tõttu. Hõbeda võitis Oleg Fjodorov ja pronksi Michael Peterson.

Klassikalises kulturismis läks kuldmedal Egert Oiovile Genes-Deivid Pikani ja Edmund Pildi ees.

Body-fitnessis oli parim Natalja Fetissova. 2. koha sai Anneli Volkov ja 3. koha Marian Muuga.

Wellness-fitnessis oli parim Õnnela Raudsepp. 2. koha sai Ksenia Šerstjukova ja 3. koha Nadežda Kozlova.

Fitmodel’i kategoorias olid kolm parimat Julia Korotõtš, Irina Ivanova ja Mailys Luigend.

Naiste fitnessis oli ainuke osaleja ja seega kullavõitja Endla Vaher.

Masters-klassi bikiinifitnessis edestas Jana Teder Tuuli Jürgensit ja Jelena Smirnovat, masters-klassi body-fitnessis Esta Pilt Karit Roolaant ja Anastassia Tšebanjukki.

Juunioride bikiinifitnessis sai kulla Julia Tšižova, hõbeda Regina Tselik ja pronksi Anete Mootse. Noorte bikiinifitnessis sai kulla Viktoria Filippova, hõbeda Kristel Rebane ja pronksi Alina Stoljarova.

Noorte ja juunioride kulturismis läks kuldmedal Simo Stahlmanile. Hõbemedali võitis Matis Vunk ja pronksmedali Andres Reitsnik.

Klubidest oli parim Sparta. Järgnesid HC Gym ja Tallink Fitness. Kokku sai punkte 13 klubi.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga