Avaleht Sport Jüri Ratase XVI jalgrattavõistlus tõi kokku ligi 400 rattasõpra
Jüri Ratase XVI jalgrattavõistlus tõi kokku ligi 400 rattasõpra

Jüri Ratase XVI jalgrattavõistlus tõi kokku ligi 400 rattasõpra

28. augustil toimus Pirita Velodroomil 16. korda Jüri Ratase korraldamisel tasuta jalgrattavõistlus, kus osales 394 rattasõpra.

„Aktiivne osavõtt koos perega ja toetav tagasiside annavad kinnitust, et rattasõidust tunnevad rõõmu kõik olenemata east ning tervislikust ajaveetmisest pere ja sõprade seltsis peetakse endiselt lugu. Võistluskavas oli mitmeid distantse nii väiksematele kui suurematele lastele ning täiskasvanutele. Samuti pakkusid koostööpartnerid kohapeal sportlikke ja harivaid tegevusi,“ selgitas võistluse peakorraldaja Jüri Ratas.

Foto: Erakogu

Ajaarvestusega oli kõige pikem sõit (12,5 kilomeetrit). Meeste arvestuses võitis Alges Maasikmets, teise koha pälvis Kaupo Raag ning kolmanda koha saavutas Lasse Nõlvik. Naiste arvestuses tuli võitjaks Carol Kuuskman, talle järgnesid Kristin Jõgi ja Marika Sepp.

Foto: Erakogu

„Tänan südamest nii kõiki osalejaid kui ka vabatahtlikke ja koostööpartnereid. Tänu nende rõõmsale meelele, sportlikule vaimule ja ühisele tegevusele kinkis 16. korda toimunud jalgrattavõistlus vaid suurepäraseid elamusi. Aasta pärast näeme taas,“ kinnitas Jüri Ratas.