1. Avaleht
  2. Sport
  3. Joel Juht Sahara Kõrbemaratonil
  4. Joeliga heategevuse nimel jooksma! Joel Juht korraldab heategevusliku spordiürituse Marathon des Siimusti
Joeliga heategevuse nimel jooksma! Joel Juht korraldab heategevusliku spordiürituse Marathon des Siimusti

Joeliga heategevuse nimel jooksma! Joel Juht korraldab heategevusliku spordiürituse Marathon des Siimusti

Joel-JuhtKõrbemaratoniks valmistuv Joel Juht kutsub pühapäeval, 26. märtsil kõiki Jõgevamaa inimesi jooksma heategevuse nimel. See on suurepärane võimalus tähistada kevade algust ja nautida värsket õhku Siimusti metsaradadel – Marathon de Siimusti! Kogunemine algab 9.30 Virtuse Spordihoone ees ning tervisejooks jõuab lõpusirgele orienteeruvalt 13.30. Matk toimub erinevatel teedel, sealhulgas metsateedel.

Tegemist on 5+5 formaadis jooksuga (5 minutit jooksu + 5 minutit kõndi), seega on põhieesmärgiks tunda liikumisest rõõmu ja nautida kevade algust imeilusas looduses! Oodatud on igas vanuses tervisest hoolivad inimesed! Osalejate limiit on 100 osalejat. Soovi korral saab jätta saateautosse vahetussärgi ning joogipudeli — neid võib vaja minna!

Registreeri ennast jooksule SIIN!

Marathon des Siimusti on ühtlasi Joel Juhti viimane treeningetapp enne maailma raskeimat ultramaratoni, mis leiab aset 7.-17. aprill Marokos Sahara kõrbeliivadel ja millel osalemisega soovib Joel Juht toetada Siimusti Metsatarekese treeningplatsi rajamist. 26. märtsi jooksuga on kõigil võimalik teda toetada veel viimast korda enne Marathon Des Sables’i läbimist!

Kõikidel osalejatel on soovi korral võimalik toetada Joeli suurejoonelist kodanikualgatust Hooandjas!

Vaata inspireerivat videot!

Head Uudised GoodNews