Avaleht Sport Aruküla võitis Eesti karika noorte käsipallis
Aruküla võitis Eesti karika noorte käsipallis

Aruküla võitis Eesti karika noorte käsipallis

23.-25. oktoobrini toimusid Aruküla spordihoones ja Raasiku spordihoones noormeeste D2 (2009 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi Eesti 2020 karikavõistlused.

Lõppjärjestus:
1. Aruküla Spordiklubi, treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv
2. HC Kehra, treenerid Mart Raudsepp, Talis Suurorg
3. Põlva Spordikool, treenerid Henri Sillaste, Kalmer Musting
4. Tapa Valla Spordikool/Spordiklubi Tapa 1, treener Aron Jaanis
5. HC Tallas, treener Jüri Lepp
6. Valga Käval, treener Andris Uibo
7. Viljandi Spordikool, treener Marko Koks
8. Tallinna Käsipalliakadeemia, treenerid Heldur Sepp, Sander Traks, Martin Kokkuta
9. Tallinn, treener Taavi Tibar
10. Tapa Valla Spordikool/Spordiklubi Tapa 2, treener Elmu Koppelmann
11. HC Viimsi, treener Jarno Nurm

I Aruküla Spordiklubi
1 Joosep Salumäe
2 Aron Sepp
3 Sten-Mikk Jürgenson
4 Robert-Ruben Svilberg
5 Caspar Molok
6 Sebastian Mäelt
7 Remi Tapper Soomets
8 Sergo Rahu Soomets
9 Sebastian Nõlva
10 Uku Korjus
11 Toomas Kangur
12 Marten Teino
13 Harold-Manfred Vilberg
Treener: Andrus Rogenbaum
Treener: Toivo Järv
HC Kehra
II HC Kehra
1 Gerret Mägi
2 Timo Roomere
3 Andre Soikka
4 Vladislav Bogdanov
5 Kenert Suik
6 Denis Kulberg
7 Marek Joost
8 Tommi Suurorg
Treener: Mart Raudsepp
Treener: Talis Suurorg
Põlva SK
III Põlva Spordikool
1 Gabriel Haabma
2 Eke Varusk
3 Karlis Ilus
4 Andre Hiir
5 Enriko Lutsar
6 Eerik Lutsar
7 Lev Liubchenko
8 Romet Vool
9 Daniel Haabma
Treener: Henri Sillaste
Treener: Kalmer Musting

Võistkondade parimad mängijad:
Mängija nimi Võistkonna nimi
1. Robert-Ruben Svilberg Aruküla Spordiklubi
2. Andre Soikka HC Kehra
3. Gabriel Haabma Põlva Spordikool
4. Edison Bratsunov Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa 1
5. Aron Luide Viljandi Spordikool
6. Indrek Tohvri Tallinna Käsipalliakadeemia
7. Kert Sinisalu Valga Käval
8. Daniel Adamberg HC Tallas
9. Robin Truumure Tallinn
10. Rikardo Tuder Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa 2
11. Joonas Matt HC Viimsi

Turniiri parimaks mängijaks valiti Uku Korjus Aruküla Spordiklubi meeskonnast ja parimaks väravavahiks Sten-Mikk Jürgenson samuti Aruküla Spordiklubi meeskonnast.

Uku Korjus
Sten-Mikk Jürgenson