Avaleht Sport Viljandi Spordikooli võistkond on 2020 Eesti karikavõitja noormeeste A-vanuseklassi käsipallis
Viljandi Spordikooli võistkond on 2020 Eesti karikavõitja noormeeste A-vanuseklassi käsipallis

Viljandi Spordikooli võistkond on 2020 Eesti karikavõitja noormeeste A-vanuseklassi käsipallis

6.-8. november 2020 toimusid Aruküla spordihoones noormeeste A (2001 ja nooremad) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kuus meeskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Mihkel Lõpp

Lõppjärjestus

1. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
2. HC Tallas/Tallinna Spordikool treenerid Jüri Lepp, Eddy Leitsar
3. Tapa valla Spordikool/Spordiklubi Tapa treener Aron Jaanis
4. Põlva Spordikool treener Rein Suvi
5. HC Viimsi treener Ain Pinnonen
6. HC Tallas/Aruküla treener Toivo Järv

Turniiri parimaks mängijaks valiti Mihkel Lõpp Viljandi Spordikooli meeskonnast ning parimaks väravavahiks Kaidar Keres samuti Viljandi Spordikooli meeskonnast.

Kaidar Keres

I Viljandi Spordikool

1. Kevin Hunt

2. Aleksander Pertelson

3. Hendrik Koks

4. Martin Braun

5. Carl-Alex Kukk

6. Robin Liinsoo

7. Mihkel Lõpp

8. Kaidar Keres

9. Oliver Ruut

Treener: Marko Koks

II koht – HC Tallas/Tallinna Spordikool

II HC Tallas/Tallinna Spordikool

1. Karmo Harju

2. Martin Kalvet

3. Markus Kask

4. Andreas Klammer

5. Siim Kristjan Piirsalu

6. Karl Kramm

7. Enrico-Alex Künnapas

8. Jaan Läänmäe

9. Lauri-Ürjo Mere

10. Patrick Padjus

11. Ants Pajuste

12. Andreas Parve

13. Kermo Pilden

14. Nikita Piskunov

15. Rain Sivonen

16. Danel Zigadlo

Treener: Jüri Lepp

Treener: Eddy Leitsar

III koht – Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa

III Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa

1. Jens Ülesoo

2. Madis Valk

3. Endrik Jaanis

4. Sten Reinvart

5. Lauri Lande

6. Roger Musskat

7. Ilja Kosmirak

8. Markus Roosipuu

9. Marcus Rättel

10. Artur Morgenson

11. Karl Kanna

12. Tanel Kari

13. Arles Abel

Treener: Aron Jaanis

Võistkondade parimad mängijad:

1. Aleksander Pertelson

Viljandi Spordikool

2. Martin Kalvet

HC Tallas/Tallinna Spordikool

3. Tanel Kari

Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa

4. Lauri Lande

Põlva Spordikool

5. Kregor Jakobson

HC Viimsi

6. Arno Vare

HC Tallas/Aruküla