Avaleht Sport VIDEO: mis tunne on Audru motoringrajal kihutada?
VIDEO: mis tunne on Audru motoringrajal kihutada?

VIDEO: mis tunne on Audru motoringrajal kihutada?

7.-8. septembrini saavad Pärnumaal lõpplahenduse RGB motoringraja Eesti meistrivõistlused, kus paljudes klassides tõotab esikohaheitlus tulla ülipõnev.

Hooaja viimasel etapil saavad osalejad topeltpunktid kõigis klassides peale külgvankrite. Klassis Superbike on võimalus kodurajal Eesti meistriks tulla Ducatil debüüthooaega tegeval Vihurmoto sõitjal Mihkel Osulal, kellel on äsja Soome meistriks kroonitud Eeki Kuparineniga (Kawasaki) võrdsed 86 punkti.

Ülekandeid näitab TVPlay Sports, mis käis sel puhul Pärnu külje all külas ringrajasõidutreeneril Marko Rohtlaanel. Arutati, mis seisus on Eesti motosport, milline võiks olla ala tulevik ja mis on sellega tegelemiseks vajalik. Reporter sai ka omal nahal tunda, millist vormi mootorrataste ringrajasõit kehalt ja vaimult nõuab.

Mootorataste ringrajasõit

Mis tunne on kihutada 200km/h? 💀 Kuidas saada sama suureks staariks kui Ott Tänak? ⭐Käisime rääkimas Eesti motospordist ning proovisime ka ise ringrajasõidu järele… 🤩Juba sel nädalavahetusel, 7.-8. septembril on Auto24Ringil Audrus motoringraja meistrivõistlused! 🏆Jaga videot ja aita populariseerida Eesti motosporti! 🙂

Posted by TV3 Sport Eesti on Teisipäev, 3. September 2019