Avaleht Sport VIDEO JA PILDID I Kulturist ja EOK sportlaskomisjoni liige Ott Kiivikas pani Kristiine treeningväljakud proovile
VIDEO JA PILDID I Kulturist ja EOK sportlaskomisjoni liige Ott Kiivikas pani Kristiine treeningväljakud proovile

VIDEO JA PILDID I Kulturist ja EOK sportlaskomisjoni liige Ott Kiivikas pani Kristiine treeningväljakud proovile

Kristiine Linnaosa Valitsus ja äsja Eesti Olümpiakomitee (EOK) sportlaskomisjoni liikmeks valitud kulturist Ott Kiivikas lõid käed, et vaadata koos üle Kristiine linnaosa avalikud jõulinnakud ning saada nõu uute jõulinnakute kavandamisel.

„Kristiine võiks vabalt olla Tallinna kõige sportlikum linnaosa. Meil on kaks munitsipaalspordihalli ja viis eraspordikompleksi, kus võimalik harrastada nii judot kui tennist, teistest pallimängudest rääkimata. Siin on kaks jalgpallistaadioni ning lisaks koolide ja kõrgkoolide spordisaalid ja staadionid. Tondi maneež on aastakümneid olnud ratsasportlaste kasvulava. Audenteses õpivad noortespordi tipud ja Tallinna Ülikooli Räägu tänava õppehoones koolitatakse tulevasi kehalise kasvatuse õpetajaid. Lisaks on linnaosas kõigile avalikus kasutuses mitmed korvpalliväljakud, lauatennise lauad ja jõulinnakud,“ tutvustas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe sportimisvõimalusi Kristiines ja lisas, et see on hea pinnas edasiliikumiseks.

Täna tutvus atleet erinevate Kristiine linnaosas paigaldatud välitreeningväljakutega. Tema hinnangul oleks sihipärasem, kui jõulinnakud kerkisid ühtse kontseptsiooni ja pikaajalist planeerimist järgides. „Praegu ma hindaksin need treeningväljakuid rahuldavateks. Aga sportlasena ma ütleks, et alati saab paremini. Selleks ma täna käisingi Kristiine spordiväljakutel, et pakkuda omalt poolt mõned loogilisemad lahendused, millega saaksime elanike spordihuvi kasvatada,“ sõnas kulturist Ott Kiivikas.

„Tahame pakkuda linnaosa elanikele veelgi paremaid kodulähedasi sportimisvõimalusi, et sportlik ja aktiivne eluviis oleks iga meie linnaosa elaniku argipäeva lahutamatu osa. Koostöös oma ala parimatega on plaan arendada välja sporditaristu ja –teenused, mis seda eesmärki toetavad. Näiteks täna, saime Ott Kiivikaselt head nõu, millega jõulinnaku rajamisel peaks arvestama, et need sobiks ühtviisi nii harrastajatele kui tõsisematele tegijatele vanusest sõltumata. Meie koostöö Otiga kindlasti jätkub,“ lisas Riibe.

Vaata videot!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga