Avaleht Sport VIDEO! Gerd Kanter spordisõpradele: mõelda tuleb suurelt!
VIDEO! Gerd Kanter spordisõpradele: mõelda tuleb suurelt!

VIDEO! Gerd Kanter spordisõpradele: mõelda tuleb suurelt!

Tallinna Televisiooni “Spordisõprade” saadet külastanud kettaheite olümpiavõitja Gerd Kanter sõnas tänavusest hooajast rääkides, et madalaid eesmärke mees endale seada ei oska ning ta loodab suvisel EM-il medalit püüda.

„Kogenud sportlasena ja palju medaleid võitnud sportlasena on selge, et ega ma ka ju sellele hooajale tühjade mõtetega ei lähe. Olen alati rõhutanud, et mõelda tuleb suurelt, eesmärgid peavad olema piisavalt tõsised. Eks ma seegi kord loodan medalimängus osaleda ja medal on igal juhul eesmärk,“ rääkis Kanter eelseisva võistlushooaja plaane avaldades.

Medali poole püüdlemise peaküsimuseks peab 2008. aasta Pekingi mängude kuldmedalist ennekõike tervist ja vigastuste vältimist. „Kui õnnestub terve ja ühes tükis olla, siis on kõik võimalik. Nagu ka eelmise aasta kogemus oli tegelikult, et enne kui vigastus juhtus, olid seisud üle ootuste head võrreldes eelnevate aastatega. Tuleb targalt treenida ja padruneid säilitada õigeks hetkeks,“ sõnas Kanter

Veel arutati saates möödunud aasta lõpus alguse saanud Kanteri ja teise Eesti kettaheitja Martin Kupperi vahelist koostööd, mida Eesti spordilegend peab edasiviivaks ning mõlemale osapoolele kasulikuks. Lisaks rääkis Kanter TTV saates “Spordisõbrad” enda tööst Euroopa olümpiakomitee sportlaskomisjoni juhina.

“Spordisõbrad” on Tallinna Televisiooni eetris igal teisel esmaspäeval algusega kell 21.15.

VAATA INTERVJUUD!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga