Avaleht Sport Võitlussport VAATA HIIGELGALERIID! King of Kings pressikonverentsil jagus pingeid ja võitlusvaimu
VAATA HIIGELGALERIID! King of Kings pressikonverentsil jagus pingeid ja võitlusvaimu

VAATA HIIGELGALERIID! King of Kings pressikonverentsil jagus pingeid ja võitlusvaimu

king-of-kingsReede keskpäeval toimus Saku Suurhalli Rock Lounge`s võitluskunstisarja King of Kings Tallinna Grand Prix` etapi võitlejate kaalumine ja pressikonverents. Koos olid kõik turniiriga seotud inimesed, sealhulgas ka King of Kings president Donatas Šimanaitis, KOK Eesti esindaja Igor Golubev, selgitusi jagav õhtujuht Rytis Kuzmenka, pressirahvas, treenerid ning mõistagi kõik 22 võitlejat, kes esitluse järel astusid kaalule.

Eestit esindavad võitlejad on nende endi sõnul heas vormis. Markko Moisar läheb kindla plaaniga võita, sest võitja saab minna tiitlimatšile ja tema tahab olla see, kes sinna läheb. Tema vend Mirkko Moisar ütleb, et on nii füüsiliselt kui vaimselt hästi valmistunud ja King of Kings on just see koht, mis . Oodatuima heitluse ehk tiitlimatši üks osaline Roman Zõbin on homseks valmis ning täpses kaalus, tänase õhtu aga veedab koos perega. Ka Andra Aho, Ahti Pikkur, Marat Mirzabalajev, Nikita Štšerbakov ja Iljas Rustamov kinnitasid oma valmisolekut ning lubasid võistluspäeva eel korralikult välja puhata.

nikita
Nikita Štšerbakov kinnitas oma valmisolekut

Homsel King of Kings turniiril on kohal ka palju Eesti staare ning mõistagi ka arvukalt ajakirjanikke. Telekanalis TV6 matše kommenteerivad räpparid Kaarel Kose ja Priit Kolsar ehk Cool D lubavad edasi anda kõik emotsioonid, ringis toimuva üksikasjad ja kohtunike otsused. King on Kings Tallinna Grand Prix` etapp algab laupäeval kell 20.00.

Nikita Štšerbakov kohtus vastasega näost näkku

Esimesena astus täna kaalule Leedu esindaja Vaidas Valancius ja temal tuli näkku vaadata Eesti võitlejale Nikita Štšerbakovile. Mõlemad mehed võitlevad kaalus kuni 77 kilogrammi ja on suutnud oma tegelikku kaalu pisut allpool hoida.

nikita-king-of-kings

Andra Aho: olen küll natukene alla võtnud, aga probleemideta

Andra on tänaseks kaalumiseks küll natukene alla võtnud, aga see ei ole temas probleeme tekitanud. Peale kaalumist soovis Andra kindlasti esimesena midagi head süüa ning juua ja eelõhtul enne võistlust ta kindlasti puhkab ja lubab, et täna enam trenni ei lähe!

andra-aho

Ahti Pikkur: homne vastane on liikuv ning kindlasti on tükk tegemist teda ringis taga ajada

Ahti Pikkur on enne eelseisvat võistlust ning kaalumist väga rahulik ning ütleb, et ei ole seekordseks kaalumiseks väga palju pidanud pingutama – läks ladusalt, nii nagu ta plaaninud oli. Ainukene piin on oodata kaalu peale minekut ning Ahtit piinab hetkel ka kohutav joogijanu.
Oma vastase matše on ta vaadanud ning tema arvates on tema homne vastane liikuv ning kindlasti on tal tükk tegemist teda ringis taga ajada.

king-of-kings

Marat Mirzabalajev: ma arvan, et olen valmis selleks, et teha hea fight

Marat käis eelolevaks võistluseks treenimas Hispaanias ning jõudis sealt alles äsja tagasi, tema treeningud läksid väga hästi, aga temperatuur oli seal kõrge ning tänu sellele olid treeningud raskemad. Tänaseks tunneb ta, et on valmis homseks võistluseks.
Täna õhtu veedab ta puhates ja magades, kuna ta nägi natukene vaeva kaalu langetamisega, mis on pisut kurnav. Homselt ootab ta agressiivset ning tarka matši.

marat-mirzabalajev

Iljas Rustamov jääb rahule ainult võiduga

Iljas räägib, et ettevalmistus läks väga hästi, ta pidi kaalu natuke langetama ja loodab, et kaal näitab õiget numbrit. Täna ta puhkab ja valmistub homseks võitluseks. “Lähen homme ringi positiivsete emotsioonidega ja rahuldun ainult võiduga. Loodan häid tulemusi ka kõikidele teistele Eesti võitlejatele,” ütleb ta.

iljas-rustamov

Markko Moisar: ringi lähen võitma

Markko Moisar sai täna esimest korda kaalumisele tulla nii, et tal on väga hea olla, ta sai isegi nautida hommikukohvi ja sööki. Teisi kaalu saajaid jälgides on ta märganud küll ärevust ning seda, kuidas nad annaks kõik ühe hea söögi eest, ja ta mõistab neid täielikult.
Ringi läheb ta kindla plaaniga võita, sest võitja saab minna tiitlimatšile ja tema tahab olla see, kes sinna läheb!

markko-moisar

Mirkko Moisar: King of Kings panustab palju võitlusspordi arengusse

Mirkko Moisar on homseks ringiminekuks täielikult valmis, kuna jõudis ennast nii vaimselt kui füüsiliselt ideaalselt ette valmistada. Fännidele soovib Mirkko öelda, et kindlasti on tulemas äge show, sest King of Kings panustab palju võitlusspordi arengusse ning soovitab kõigile fännidele ka kindlasti trenni teha!

mirkko-moisar

Roman Zõbin: võistluse eelõhtu veedan perega ning puhates

Roman on homseks valmis ning täpses kaalus. Enda vastasega ühes ruumis viibimine ei heiduta teda ning ta ei mõtle hetkel vastase peale, vaid naudib teiste Eesti võitlejate seltskonda. Peale tänast kaalumise pressikonverentsi hakkab Roman esimese asjana sööma ning õhtu veedab ta puhates ning olles koos enda perekonnaga.

roman-zobin

Cool D lubab eetrisse paisata häid hetkekirjeldusi ja lahedaid fakte

Sõbrad, räpparid ja homsed telekommentaatorid Kaarel Kose ja Cool D ehk Priit Kolsar on King of Kingsil ninapidi koos ja ning lubavad eetris heas mõttes võistlema hakata. “Tahame võimalikult hästi edasi anda emotsioone ja seda, mis toimub poksiringis, meie omavaheline faktide teadmisvõistlus jääb tahaplaanile,” lubab Priit. Kuna tema peas on suur segadus ja info on ajus segi, siis on tal faktidest olemas väljatrükk. “KOK on garanteeritud nokaudiüritus, sest 80% matšidest lõpeb maas. Olgem ausad, sinna tullakse ikkagi verd ja actioni vaatama ja arvan, et seda tuleb,” usub Cool D.

kaarel-kose-monika-kuzmina-cool-d
Telekommentaator Kaarel Kose lubab enne mikrofoni ette minekut korralikult magada

Turniiril King of Kings toimuvat kommenteeriv räppar Kaarel Kose on ütleb, et praegu pole ta debüüdiks kohe kuidagi valmis. Ta on varem vaid Xplosioni kommenteerinud ja sedagi internetis väiksema auditooriumi ees. “Käsi väriseb, olen püüdnud võitlejate ja ürituse taustaga natuke tööd teha, aga ei julge öelda, et väga varmalt valmis oleks,” tunnistab ta. Pöialt hoiab ta omadele, kellega on ta ise koos saalis trenni teinud ja nende võitlust tahab ta ka kommenteerida, võõrastest aga kindlasti Zaur Dzavadovi tegevust. Täna õhtul ta hääleharjutusi ei tee, kuna on niigi artist, Kaarel tahab hoopiski korralikult välja magada, et homme olla värske ja särav.

kaarel-kose-joanna-muur-cool-d

GoodNews on homseteks sõdalaste heitlusteks valmis

Homme toimuva King of Kings turniiri pressikonverents ja kaalumine on läbi ning GoodNewsi meeskond teeb viimaseid ettevalmistusi homseks sõdalaste heitluste online-kajastuseks. Homme õhtul vahendab GoodNews suures saalis ringi lähedusest lugejatele põnevaid matše ja sõdalaste võitluste tulemusi.

goodnews-toimetus

Kohtume King of Kingsil ja kes kohale tulla ei saa, siis põnevatele sõdalaste võitlustele saab kaasa elada TV6 otseeetri, Delfi TV ülekande või heade uudiste portaali Online-ülevaate vahendusel.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga