Avaleht Sport Tänasele jalgpallilahingule on oodata üle 6000 pealtvaataja
Tänasele jalgpallilahingule on oodata üle 6000 pealtvaataja

Tänasele jalgpallilahingule on oodata üle 6000 pealtvaataja

JalgpallTäna A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti – Sloveenia Euroopa meistrivõistluste valiksarja mängule on oodata kaasa elama üle 6000 pealtvaataja. Laupäevase seisuga on juba väljastatud rohkem kui 5000 piletit.

„Soovitame kõigil huvilistel soetada pääse eelmüügist Piletilevist. Seda on võimalik teha mugavalt ja kiirelt internetikeskkonnas, nii säästate enda ja teiste aega ning saate rahulikult sobiva istekoha valida,“ selgitas Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel.

Tulenevalt liikluspiirangutest ja teetöödest soovitatakse pealtvaatajatel auto koju jätta ja varuda staadionile jõudmiseks tavapärasest rohkem aega.

„Soovitame kõigil tulla kohale varakult, et jõuaksite õigeks ajaks oma istekohale ja näeksite mängu eel toimuvat tseremooniat ning kuuleksite hümnide esitamist,“ märkis Tõnu Sirel.

Lisaks ühistranspordile on matšile hea tulla ka jalgrattaga – A. Le Coq Arena kõrval asuval Sportland Arenal on avatud tasuta rattaparkla. Staadioni juurde on parkida võimalik vaid erilubadega, eraldi parklapääsmeid ei müüda.

A. Le Coq Arena avatakse publikule esmaspäeval kell 19:45, mil algab muusikaprogramm. Orienteeruvalt kell 21:00 saabuvad koondised soojendusele, kell 21:35 on mängueelne rivistus ja hümnide esitamine. Avavile antakse kell 21:45.

Eesti peab EM-valiksarjas finaalturniiri pääsme eest võitlema koos Inglismaa, Šveitsi, Sloveenia, Leedu ja San Marinoga. Alagrupist pääsevad otse finaalturniirile 2 paremat, lisaks kõigi alagruppide peale parim 3. koha saavutanud koondis. Ülejäänud 3. koha saavutanud koondised mängivad play-off kohtumisi.

Täna toimuva Eesti – Sloveenia kohtumise pääsmed on eelmüügis Piletilevis hindadega 16 ja 14 eurot, sooduspiletid maksavad 13 ja 12 eurot. Sooduspilet kehtib 1996.-2007. aastal ja 1952. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 2008. aastal ja hiljem sündinud pääsevad sisse tasuta, juhul kui istuvad piletiga saatja süles (kui on soov eraldi istekohaks, siis tuleb osta sooduspilet).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga