Avaleht Sport Tallinna linnapea avas Tere tennisekeskuse uue lastehalli
Tallinna linnapea avas Tere tennisekeskuse uue lastehalli

Tallinna linnapea avas Tere tennisekeskuse uue lastehalli

Tallinna linnapea avas Tere tennisekeskuse uue lastehalli3Täna avati pidulikult Tere tennisekeskuse uus lastehall, millega on loodud head tingimused lastele tennise algõpetuse andmiseks ja sulgpalli mängimiseks.

Tallinna linnapea Edgar Savisaar märkis avakõnes, et Eesti tennises on praegu küll täitsa head ajad, meil on Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit, aga alati tuleb mõelda ka järelkasvule.

„Just seetõttu tuli kaks aastat tagasi idee muuta tennisekeskus lastesõbralikumaks,“ märkis Savisaar.

Tallinna linnapea avas Tere tennisekeskuse uue lastehalli2„Kuna lapsed on päeval koolis ja väga hilisel ajal ka koolis ei käi, siis saavad siin noored ja vanad ka sulgpalli mängida, sest maha on märgitud kuus normaalmõõtmetes sulgpalliplatsi,“ sõnas linnapea. „Soovin lastele sportlikku huvi ja palju lusti uuest hallist. Ehk sirguvad just siit meie uued sporditipud.“

Valminud tennise miniväljakud on mõeldud just lastele tennise algõpetuse andmiseks, kus väljakud on väiksemad ja pallid pehmemad, hall on mõeldud treenimiseks eeskätt alla kümneaastastele lastele. Sulgpalli väljakuid arvestades ehitati hall 4,5 meetrit kõrgem. Tennisekeskuse juurdeehitus läks maksma 1,25 miljonit eurot, millest lõviosa, 1,1 miljonit, tuli Tallinna linnalt.