Avaleht Sport Tallinn tunnustas veemotospordi maailmameistreid ja maadlustšempion Epp Mäed
Tallinn tunnustas veemotospordi maailmameistreid ja maadlustšempion Epp Mäed

Tallinn tunnustas veemotospordi maailmameistreid ja maadlustšempion Epp Mäed

Tallinna linnavalitsus eraldas Tallinna kultuuri- ja spordiametile reservfondist 14 000 eurot, et tunnustada ja toetada tallinlastest sportlasi ning nende treenereid võidukate saavutuste eest veemootorispordi ja maadluse maailmameistrivõistlustel.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on Tallinnal suur heameel tervitada värskeid maailmameistrivõistluste kuld- ja hõbemedaliste ning tänada nende treenereid suurepäraste tulemuste eest. „Tänavu on meie sportlased saavutanud suurepäraseid tulemusi, mis on pakkunud spordisõpradele võrratuid kaasaelamishetki. Suur tänu, et olete eeskujuks ja soovin jätkuvat sihikindlust uute saavutuste poole liikumisel,“ ütles Vadim Belobrovtsev.

Erko Aabrams võitis kuldmedali 19. septembril Itaalias toimunud paadiklassi F-500 veemootorispordi maailmameistrivõistluste viimasel etapil. Tallinna linn tunnustab ja toetab Erko Aabramsit 2800 euroga ja tema treenerit Algo Kuusi 1200 euroga.

Sanna Aaslav-Kaasik võitis kuldmedali 5. septembril Tšehhis toimunud paadiklassi F-125 veemootorispordi maailmameistrivõistluste viimasel etapil. Tallinna linn tunnustab ja toetab Sanna Aaslav-Kaasikut 2800 euroga ja tema treenerit Lembit Aaslav-Kaasikut 1200 euroga.

Epp Mäe võitis hõbemedali 6. oktoobril Norras toimunud maadluse maailmameistrivõistlustel. Tallinna linn tunnustab ja toetab Epp Mäed 4200 euroga ja tema treenereid Ahto Raskat ja Maksim Molonovi kokku 1800 euroga. Epp Mäe on valitud 2015. aastal pealinna aasta parimaks naissportlaseks.

Tallinna linn tunnustab tallinlastest sportlaste ja nende treenerite kõrgeid sportlikke saavutusi nii olümpiamängudel, maailmameistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel kui ka Euroopa mängudel. Rohkem infot toetuste jagamise korra kohta on leitav SIIN.