Avaleht Koos koroonast üle SAARTE HÄÄL I Saaremaa heategevuslik rattasõit lükkub 30. aprillile
SAARTE HÄÄL I Saaremaa heategevuslik rattasõit lükkub 30. aprillile

SAARTE HÄÄL I Saaremaa heategevuslik rattasõit lükkub 30. aprillile

Esialgu teisipäevaks, 28. aprilliks kavandatud Mihkel Räime ja Steven Kalfi heategevuslik rattasõit ümber Saaremaa lükkub ilmaolude tõttu neljapäevale, 30. aprillile, vahendas Saarte Hääl.

“Mina ja Steven Kalf korraldame Kuressaare Haigla toetuseks heategevussõidu ümber Saaremaa, millele on kõigil soovijatel võimalik sotsiaalmeedia vahendusel kaasa elada ning annetades oma panus anda. Osa sõidust teeb kaasa ka minu isa, Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking rattatreener Riho Räim, kes on üks esimesi raskest seisust taastunud koroonahaigeid Eestis. Heategevuslik rattasõit saab alguse 28. aprilli hommikul kell 7.00 Kuressaare raekoja eest, orienteeriv lõpuaeg on vahemikus 18.00–22.00 ja finiš Kuressaare haigla juures. Sõidu pikkus ca 330km,” kommenteeris Mihkel Räim.

Heategevuslik rattasõit ümber Saaremaa Kuressaare haigla toetuseks

Mina ja Steven Kalf korraldame teisipäeval, 28. aprillil Kuressaare Haigla toetuseks heategevussõidu ümber Saaremaa, millele on kõigil soovijatel võimalik sotsiaalmeedia vahendusel kaasa elada ning annetades oma panus anda. Osa sõidust teeb kaasa ka minu isa, Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking rattatreener Riho Räim, kes on üks esimesi raskest seisust taastunud koroonahaigeid Eestis. Heategevuslik rattasõit saab alguse 28. aprilli hommikul kell 7.00 Kuressaare raekoja eest, orienteeriv lõpuaeg on vahemikus 18.00–22.00 ja finiš Kuressaare haigla juures. Sõidu pikkus ca 330km!

Posted by Mihkel Räim Official on Reede, 24. aprill 2020

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga