1. Avaleht
  2. Sport
  3. Raul Must suurepärase mänguga Hollandis GP poolfinaalis
Raul Must suurepärase mänguga Hollandis GP poolfinaalis

Raul Must koos treener Mart Siliksaarega veerandfinaali võidu järel Foto: Mark Phelan/Badminton Europe
Raul Must koos treener Mart Siliksaarega veerandfinaali võidu järel

Sulgpalli maailmakarika turniiril Almeres Hollandis tegi Raul Must veerandfinaalis suurepärase esituse ja jõudis võiduga 19:21, 21-14, 21-18 India mängija R.M.V Gurusaidutti üle poolfinaalis. Mäng maailma edetabelis 42. kohal asuva Gurusaiduttiga kestis üle tunni aja. Musta treener Mart Siliksaare sõnul oli kohtumises palju pikki ja raskeid pallivahetusi. “Esimeses geimis tegi Raul veel liiga palju lihtvigu. Kuid teise ja kolmanda geimi mängis taktikaliselt väga hästi. Raul suutis vältida vastasele palli tõstmist ega andnud talle hästi rünnakuvõimalusi”, lisas Siliksaar.

Poolfinaalis on Musta vastane malaisia mängija Teck Zhi Soo ja taanlase Emil Holsti vahelise kohtumise võitja.

Sel aastal on see juba teine kord, kus Raul Must on jõudnud GP turniiril nelja parima hulka. GP sarja võistlused on sulgpallis tugevuselt teise kategooria turniirid ning annavad maailma edetabelisse palju punkte ning toovad kohale paljud maailma top viiekümne mängijad. GP sarjast tugevama tasemega on vaid Superseries võistlused, Euroopas toimub aastas kõigest kolm Superseries võistlust. Neist kaks kahel järgmisel nädalal Taanis ja Prantsusmaal, kus võistleb ka Raul Must.