Avaleht Sport OlyBet sai jalgpalliklubi Fiorentina ametlikuks spordiennustuse partneriks Euroopas
OlyBet sai jalgpalliklubi Fiorentina ametlikuks spordiennustuse partneriks Euroopas

OlyBet sai jalgpalliklubi Fiorentina ametlikuks spordiennustuse partneriks Euroopas

Itaalia kõrgliiga jalgpalliklubi ACF Fiorentina, hüüdnimega Viola ametlikuks spordiennustuse partneriks Euroopas sai OlyBet, teatasid asjaosalised täna Firenzes. See on märk, et OlyBet on Euroopas jõuliselt kanda kinnitanud.

ACF Fiorentina mängijad

„OlyBet on rõõmuga oodatud Viola perre,” tõdes ACF Fiorentina tegevjuht Giuseppe Barone ja lisas, et partnerlus üle Euroopa kinnitab Fiorentina globaalset kasvu, seal hulgas fännide hulka suure potentsiaaliga turgudel. Giuseppe Barone on kindel, et koostöö annab võimaluse mõlemal brändil rahvusvahelisel tasandil areneda.

Olympic Entertainment Group ja OlyBet Group juhatuse esimees Corey Plummer ütles, et Fiorentinas on tugevad mängijad ja fännid. Klubil on pikk ajalugu ja tulevikuambitsioon, mille juures OlyBet ning OlyBetTV saavad pakkuda uut moodi kaasatust nii meeskonnale kui ka spordifännidele üle Euroopa. Plaan on siduda spordimeelelahutus ja -uudised ning tulevikus saab olema klubi võistluste otseülekannetele rahvusvaheline ligipääs läbi OlyBet TV platvormi.

Lisaks on OlyBet ja OlyBetTV brändid nähtavad platsi külgjoontel asetsevatel LED- reklaampindadel üle kogu Euroopa. Klubi koduväljakul, Artemio Franchi mängudel kasutatakse uuenduslikku digitaalset sisu geograafilise määramise tehnoloogiat, mida klubi hakkas kasutama käesolevast hooajast.


Fiorentina astub kohe-kohe kodustaadionil võitlusse Itaalia liigat juhtiva Napoli vastu.

3. oktoobril seisab Fiorentina oma kodustaadionil vastamisi Serie A favoriidi Napoliga. Napolit peetakse hetkel küll favoriidiks, kuid on teada, et Fiorentina oskab jalgpallifänne üllatada oma mängudes suurte klubide vastu. Hoogu lisab mäng kodupubliku ees. Serie A liigatabelis viiendal kohal asuv Fiorentina on näidanud hooajal südant ja võitlushinge. Eeliseks on mäng koduväljakul, Artemio Franchi Firenzes, kus fännide ees on võitlusvaim veelgi suurem. Viimasest viiest mängust on Fiorentina võitnud neli ja kaotanud vaid ühel korral ning seda Serie A titaanile, Inter Milanile. Head tööd on näidanud Fiorentina kaitseliin, viimastel matšidel on meeskond lasknud lüüa seitse väravat ja nendest kolm mängul Rooma vastu. Pärast vastasseisu Roomaga on tiim lasknud endale lüüa viie matši jooksul vaid neli väravat. Fiorentina põhiründaja, Dušan Vlahović, väravaid lüüa oskab ning on tiimi top scorer nelja väravaga. Klubi tugevat ajalugu ja kiiret arengut on märganud Euroopas jõuliselt kasvav OlyBet ning hiljuti sõlmiti koostööleping, mis toob Itaalia jalgpalli lähemale ka Eesti publikule.