Avaleht Sport OLÜMPIASTUUDIO! Täna alustab Kanal 2s „Olümpiastuudio“
OLÜMPIASTUUDIO! Täna alustab Kanal 2s „Olümpiastuudio“

OLÜMPIASTUUDIO! Täna alustab Kanal 2s „Olümpiastuudio“

Täna kell 20:00 stardib Kanal 2s igapäevane „Olümpiastuudio“, kus lisaks sportlikele kokkuvõtetele saab kaasa elada olümpiamänge ümbritsevale melule.

Kanal 2 „Olümpiastuudio“ teeb iga päev ülevaate nii parimatest sportlikest hetkedest, aga kajastab ka melu ja elu-olu väljaspool võistluspaikasid. Lõuna-Koreast vahendavad lugusid Marko Kaljuveer ja Roald Johannson, Tallinna stuudiot juhivad Rasmus Kagge ja Madis Kimmel.

Lõuna-Koreasse kohale sõitnud Marko Kaljuveer ja Roald Johannson võtavad enda kanda olümpiamängude vahetud elamused ja kogemused. Kui Marko Kaljuveeri õlgadele jääb spordivõistlustega seotu, siis Roald Johannson sukeldub pea ees kohalikku kultuuri avastama. Algus selleks on juba tehtud, kui Tallinna Lennujaamas selgus, et saatejuhil on kaasas ka mitmed sellised esemed, mis Lõuna-Koreas suisa keelatud on. Kas ja kuidas Roald Lõuna-Koreasse kohale jõudis, seda tänases avasaates näebki.

Käed rüpes ei istu ka Tallinna saatejuhid Rasmus Kagge ja Madis Kimmel, kes võtavad Eestis ette üllatavaid eksperimente ning võõrustavad stuudios külalisi, kes kõik sugugi spordiga ei ole seotud. Nii kohtuvad vaatajad tänases avasaates 20 aastat Eestis elanud ja puhast eesti keelt valdava Lõuna-Korea päritolu Joeng Gon Kimiga, kes siinse kultuuriga nii hästi kursis, et korraldab Koreast saabunud turistidele Tallinnas ka tuure.

„Olümpiastuudio“ on Kanal 2 ekraanil argipäeviti kell 20:00 ja nädalavahetusel kell 19:35.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga