Avaleht Sport Nõmmel algavad tasuta kettagolfitreeningud
Nõmmel algavad tasuta kettagolfitreeningud

Nõmmel algavad tasuta kettagolfitreeningud

Augusti teises pooles algavad Tallinnas Nõmme ja kesklinna piirile jääval Järve metsa kettagolfirajal treeningud algajatele.

Kettagolf on tervislik, soodne ja lõbus sportmäng, mis sobib igas vanuses inimestele ega nõua erilist füüsilist vormi. Spordiala hakkas Eestis populaarseks saama umbes seitse aastat tagasi. 2012. aastal rajati Nõmmele esimene kümne korviga püsirada Tallinnas. Tänavu see suleti ja uus rada avati Viljandi maantee ääres Järve metsas.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul on Järve metsa rada alates selle avamisest pidevalt tihedas kasutuses. „Augusti lõpus saavad ka kõik need, kes selle harrastusega siiani kokku puutunud pole, tulla treeningutele, et õppida selgeks mängu põhitõed ja veeta rohkem aega looduses. See on suurepärane vaba aja veetmise viis. Seda saab harrastada koos pere või sõpradega, see annab ühtaegu piisavalt füüsilist koormust ja on lõbus,“ lausus linnaosavanem.

Treeningud toimuvad 21., 22., 28. ja 29. augustil ja sinna on oodatud igas vanuses huvilised. Kohtadearv on piiratud, vajalik on eelregistreeruda. Treeninguid juhendab Rainer Lipand, kes on üks selle spordiala eestvedajatest Eestis.