Avaleht Sport Laura-Liis Valdmaa püstitas Eesti juunioride rekordi seliliujumises
Laura-Liis Valdmaa püstitas Eesti juunioride rekordi seliliujumises

Laura-Liis Valdmaa püstitas Eesti juunioride rekordi seliliujumises

Eesti juunioride ja noorte meistrivõistluste viimasel päeval püstitas Laura-Liis Valdmaa uue Eesti juunioride rekordi 100 m seliliujumises.

Laura-Liis Valdmaa ujus uueks Eesti juunioride rekordiks aja 1.01,43. Varasem 100 m seliliujumise rekord ajaga 1.02,00 kuulus Sigrid Sepa nimele ja oli ujutud 2014. aastal Riias.

Kolmanda võistluspäeva alade võitjad noorte vanuseklassis:

  • Tüdrukud 50 m rinnuli: Eneli Jefimova ajaga 31,55 (Kalevi Ujumiskool)
  • Poisid 50 m rinnuli: Ralf Roose ajaga 29,42 (Tartu UK)
  • Tüdrukud 200 m vabalt: Johanna Kübar ajaga 2.08,29 (Tartu UK)
  • Poisid 200 m vabalt: Daniil Drozdov ajaga 1.56,17 (SK Garant)
  • Tüdrukud 100 m selili: Anette Teder ajaga 1.05,88 (Tartu UK)
  • Poisid 100 m selili: Alan Smok ajaga 58,74 (SK Garant)
  • Tüdrukud 50 m liblikat: Anita Gudovskaja ajaga 29,58 (TOP)
  • Poisid 50 m liblikat: Daniil Drozdov ajaga 25,51 (SK Garant)
  • Tüdrukud 800 m vabalt: Karolin Victoria Kotsar ajaga 9.28,36 (Audentese SK)
  • Tüdrukud 400 m kompleksi: Johanna Kübar ajaga 5.03,71 (Tartu UK)
  • Poisid 400 m kompleksi: Artur Tobler ajaga 4.38,43 (TOP)

Kolmanda võistluspäeva alade võitjad juunioride vanuseklassis:

  • Neiud 50 m rinnuli: Marie Toompuu ajaga 33,45 (Kalevi Ujumiskool)
  • Noormehed 50 m rinnuli: Christopher Palvadre ajaga 29,05 (TOP)
  • Neiud 200 m vabalt: Helena Heinlo ajaga 2.06,10 (Ujumise SK)
  • Noormehed 200 m vabalt: Demid Solodov ajaga 1.51,73 (SK Energia)
  • Neiud 100 m selili: Laura-Liis Valdmaa uue Eesti juunioride rekordiga 1.01,43 (Tartu UK)
  • Noormehed 100 m selili: Jannes Niine ajaga 55,70 (UK Aktiiv)
  • Neiud 50 m liblikat: Aurelia Roos ajaga 28,36 (Pärnu Spordikool)
  • Noormehed 50 m liblikat: Siim Nigul ajaga 25,22 (Orca Swim Club)
  • Neiud 800 m vabalt: Heleri Zirk ajaga 9.20,35 (Audentese SK)
  • Neiud 400 m kompleksi: Laura-Liis Valdmaa ajaga 4.56,20 (Tartu UK)
  • Noormehed 400 m kompleksi: Demid Solodov ajaga 4.36,74 (SK Energia)

4 x 50 m kombineeritud segateate võitis noorte arvestuses Spordiklubi Garant ajaga 1.55,02. Koosseisus ujusid Alan Smok, Jekaterina Vorontsova, Daniil Drozdov ja Ksenia Beloborodova.

4 x 50 m kombineeritud segateate võitis juunioride arvestuses Kalevi Ujumiskool ajaga 1.50,47. Koosseisus ujusid Jan Joonas Viirpuu, Nikita Pissarenko, Mariangela Boitsuk ja Marie Toompuu.