Avaleht Sport KUULA RAADIO 2 SAADET “R2 PULSS” I Enne The League’i ootusärevus suur: Astrid Johanna Grents ja Maikel Astur käisid Raadio 2-s intervjuud andmas
KUULA RAADIO 2 SAADET “R2 PULSS” I Enne The League’i ootusärevus suur: Astrid Johanna Grents ja Maikel Astur käisid Raadio 2-s intervjuud andmas

KUULA RAADIO 2 SAADET “R2 PULSS” I Enne The League’i ootusärevus suur: Astrid Johanna Grents ja Maikel Astur käisid Raadio 2-s intervjuud andmas

Raadio 2 saates “R2 Pulss” tegi saatejuht Robin Juhkental intervjuu Maikel Asturi ja Astrid Johanna Grentsiga, kes astuvad ringi 18. märtsil toimuval Eesti võitlusspordi tippsündmusel The League Tondiraba Jäähallis. Maikel ütles, et fight pole enam kaugel, tuju on hea ja ootusärevus suur.

Paljud arvavad, et poksis saab ohtralt vigastusi. Astrid Johanna ja Maikel kummutasid saates need jutud – Maikel märkis, et mängis enne kikkpoksijaks saamist 12 aastat jalgpalli ja sealgi oli rohkem vigastusi kui kikkpoksis.

R2 Pulss. Maikel Astur ja Robin Juhkental (Foto GoodNews)
R2 Pulss: Maikel Astur ja Robin Juhkental. Foto: GoodNews

Astrid Johanna lisas, et ringis ei tunne ka valu – oma osa sellel on ilmselt adrenaliinil, mida poks ohtralt pakub. Maikel lisas, et see on osa ametist – ringis ei mõtle, kas on valus või mitte, vaid teed oma töö ära.

Astrid teeb võistlusteks valmistudes 8-10 trenni nädalas. Hooajaväliselt ta teeb vähem erialast treeningut. Ta on praegu täiskohaga poksija ja elatist teenib treenerina. Maikelil on oma poksiklubi TeamAstur. Mees usub, et poksijana peab pühenduma oma karjäärile, vaid järjepidevalt treenides on võimalik tippu saada.

R2 Pulss. Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental (Foto GoodNews)
R2 Pulss: Astrid Johanna Grents ja Robin Juhkental. Foto: GoodNews

Maikel arvab, et kõigil kikkpoksijatel on samad unistused, jõuda tippliigadesse. Astrid Johanna peab oma ühe unistusena One Championshipi jõudmist. Samuti tahab ta olla eeskujuks, et unistusi tuleb püüda ja neid ellu viia.

KUULA RAADIO 2 INTERVJUUD!