1. Avaleht
  2. Sport
  3. Kristin Kuuba võitis Polish Openi!
Kristin Kuuba võitis Polish Openi!

Kristin Kuuba (BWF 54.) jäi 28. märtsil Poolas BWF International Challenge’i kategooria turniiri naiste üksikmängu finaalis alistamatuks.

Finaalis kohtus Eesti sulgpalli esireket Tanya Hemanthiga (BWF 462.). India mängija saavutas esimeses geimis 9:4 eduseisu. Pausile pidi eestlanna minema 9:11 kaotusseisus. Seisul 13:17 tegi ta spurdi ja läks mängu juhtima 19:17. Eestlannal oli kasutada neli geimpalli ja ta võitis esimese geimi 24:22.

Teist geimi alustas Hemanthi taas natuke paremini, minnes juhtima 6:3, kuid Kuuba surus pärast seda oma mängu peale ja läks pausile eduseisus 11:9. Edasi võttis Kuuba kindlalt punktid ja seisul 20:14 kasutas ära matšpalli. Kokku Kristinile esimene BWF International Challenge’i turniirivõit tulemusega 24:22, 21:14.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (BWF 53.) jagasid naiste paarismängus 3. kohta.