Avaleht Sport Võitlussport KING OF KINGS! Riia Arenal toimuvates heitlustes löövad kaasa meie Roman Zõbin ja Iljas Rustamov
KING OF KINGS! Riia Arenal toimuvates heitlustes löövad kaasa meie Roman Zõbin ja Iljas Rustamov

KING OF KINGS! Riia Arenal toimuvates heitlustes löövad kaasa meie Roman Zõbin ja Iljas Rustamov

Roman Zõbin
Roman Zõbin

27. veebruaril toimub Riia Arena staadionil võitluskunstide sarja King of Kings 2016. aasta Grand Prix` etapp, kus Eestit esindavad Roman Zõbin ja Iljas Rustamov Tallinna klubist First Fighting Club.

Iljas kohtub ringis poolaka Mateusz Kopieci ja Roman venelase Oleg Hohloviga.

Sel korral lähevad vastakuti võitlejad Brasiiliast, Hollandist, Poolast, Saksamaalt, Eestist, Venemaalt, Leedust, Prantsusmaalt, Hispaaniast ja Lätist. Korraldajamaad Lätit esindavad riigi parimad võitlejad. Tiitlimatšis on vastakuti Zaur Dzavadov, kes võitleb brasiillase Rodrigo Ferreiraga, ja superfight`is Raimond Aukštikalns, kelle vastaseks on hollandlane Michel Landvreugd.

Iljas Rustamov3

KOK World GP kaheksa mehe võitlustes kaaluga kuni 71 kilogrammi osaleb ka Vjatšeslav Tevinsh, punavalgepunase lipu all võitlevad veel Artur Gorlov, Igor Tkatšenko ning teised lõunanaabrite tuntud võitluskunstide sportlased.
King of Kingsi turniirid on tuntud selle poolest, et K1 reeglite alusel löövad selles kaasa erinevate võitluskunstialade sportlased. Erinevate stiilide ühendamine ühtsesse reeglistikku lisab heitlustele põnevust ja vaadatavust. KOK-i reeglite järgi kahevõitlustes viike pole, võitja peab selguma vähemalt viimases, otsustavas raundis. Õhtu tulemustel pannakse paika uus King of Kingsi ülemaailmne reitingutabel.
Roman Zõbin3

Iljas Rustamov2

Kaubamärk King of Kings kinnitati 2009. aastal Rahvusvahelise Bushido Föderatsiooni (IBF) poolt. Peamisteks võitluste elementideks on käte- ja jalalöögid. 2014. aastal sai King of Kings Euroopa juhtivamaks võitluskunstide projektiks. IBF on allkirjastanud telekanalitega Eurosport, FightBOX ja Fighting Network, võitluste ülekandeid tehakse 120 riiki 40 keeles ning vaatajaid on üle 133 miljoni. Pileteid Riia üritusele saab Bilesuserviss.lv kassadest.

KOK 2016 RIIA

Jüri Kukk 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga