Avaleht Sport Võitlussport KICKPOKSIJAD SERBIAS! Eesti koondise tublim oli pronksimees Marat Mirzabalajev
KICKPOKSIJAD SERBIAS! Eesti koondise tublim oli pronksimees Marat Mirzabalajev

KICKPOKSIJAD SERBIAS! Eesti koondise tublim oli pronksimees Marat Mirzabalajev

Eesti kickpoksikoondis
Eesti kickpoksikoondis

WAKO ehk World Association of Kickboxing Organization maailmameistrivõistlustel Serbia pealinnas Belgradis esines edukalt Eestit esindanud Marat Mirzabalajev, kellel õnnestus veerandfinaalis võita Türgi esindajat, kuid poolfinaalis jäi ta alla Serbia poksijale. Tubli III koht ja pronksmedal tuli seega Maratile!

Meie kickpoksikoondise pani kokku Eesti Kickpoksi Föderatsioon ja koondis koosnes 4 sportlasest, peamiselt noortest uustulijatest ja ühest vanast kalast. Eestit esindasid 20-aastane Tallinna Taipoksi Klubi amatsoon Andra Aho naiste -56 kilogrammi kategoorias, samuti 20-aastane Sergei Makejev -67 kg mehed, klubi Tugev Tahe; 21-aastane Marat Mirzabalajev -91 kg, mehed, klubi FFC ja 37-aastane Rain Ruuder -86 kg, mehed, spordiklubist Kombat. Treeneritena olid kaasas Kevin Renno ja Villu Nurme.

“Võistluste tase oli tugev ja osalejaid palju, vaatamata probleemile, et 20 riiki ei saanud viisat Serbiasse,” rääkis Kevin Renno. Esimesena oli võistlusringis Andra Aho, kes pidi kahjuks ülinappi kaotust tunnistama endast 13 aastat vanemale venelannale, kes pani viimases raundis oma kogemuse mängu ja rabeles endale 1-2 punkti, mis talle ka võidu tõid. Sergei Makejev kaotas punktidega Ukrainale ja Rain Ruuder pidi tunnistama Serbia üleolekut. Võõrustajatelt oligi väljas selle turniiri tugevaim meeskond.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga