2. Sport
  3. Käsner ja Kaljurand Euroopa karikaetapil sulgpallis veerandfinaalis
Käsner ja Kaljurand Euroopa karikaetapil sulgpallis veerandfinaalis

10171714_571687726308704_324275867855973919_n

Tallinnas toimuval Euroopa Karikaetapil Yonex Estonian International olid Eesti paarismängijatest edukaimad Raul Käsner ja Kristjan Kaljurand, kes jõudsid veerandfinaali. Homsetes veerandfinaalides on seega esindatud eestlased kolmes mänguliigis. Varem olid oma koha  kaheksa parima hulgas kindlustanud Kati Tolmoff ja Raul Must.

Käsner ja Kaljurand alistasid Venemaa paari Maxim Romanov – Sergei Scherbin 21-17, 21-14. „Tegime hea esituse. Mängu algus oli raske, kuid esimeses geimis eduseisu jõudes, saime oma mängu kätte. Teises geimi algul vastased juba psühholoogiliselt murdusid“, sõnas Kaljurand peale kohtumist. Treener Heiki Sorge sõnul tõi edu hea mäng võrgus, mille tulemusel suudeti rünnata ja ei jäädud liiga palju kaitsesse.

Veerandfinaalid algavad laupäeval Kalevi Spordihallis kell 10.00. Kati Tolmoffi kohtumine on päeva teine veerandfinaal, mille järel astub väljakule Raul Must. Üksikmängudele järgnevad mees- ja naispaarismängud.