Avaleht Sport JÜRIÖÖ AUKS! Teletorni õuel joostakse õhtuhämaruses Jüriöö auks
JÜRIÖÖ AUKS! Teletorni õuel joostakse õhtuhämaruses Jüriöö auks

JÜRIÖÖ AUKS! Teletorni õuel joostakse õhtuhämaruses Jüriöö auks

Teletorn_punane21. aprillil kell 19.00 toimub Pirita Jüriöö jooks, kus tõrvikute valgel läheb vastamisi 25 kaheksaliikmelist võistkonda. Lisaks toimuvad lastejooksud Teletorni maskoti ETIga.

Jooksu korraldab Pirita linnaosavalitsus, mille vanem Tõnis Mölder tõi välja, et sel korral on tehtud mitu muudatust, mis viivad võistluse uuele tasemele. „Jooksjate poolt kõige tervitatum on kindlasti see, et ajavõtusüsteem on kiipidega ja igaüks saab teada täpselt oma jooksuaja,“ rääkis ta.  Varasemalt selline võimalus puudus.

Lisatud on jooksuvõistlusele ka laste teatejooks ja eraldi individuaaljooksu starti sel aastal ei ole. „Oleme püüdnud Pirita jooksuvõistlust arendada selliselt, et see oleks mõnus ja sportlik ajaviide tervele sõpruskonnale ja põhjus mitmekesi jooksmise juurde jõuda,“ selgitas Mölder. Edust selles osas räägib ka see, et võistkonnad registreeriti kiirelt ja hetkel rohkem jooksjaid ei mahu.

Teatejooksu distants on igale jooksjale veidi üle kilomeetri. Üritus on kõigile tasuta.

Üritust toetavad ja auhindu jagavad Sparta, Kuulsaal, Noa, Premia, Selver, Postimees, Pirita Seikluspark, Myfitness, Sportland, Lavendel Spa ja Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga