Avaleht Sport Esimest korda toimunud Nike Noortejooksul osales 806 jooksusõpra
Esimest korda toimunud Nike Noortejooksul osales 806 jooksusõpra

Esimest korda toimunud Nike Noortejooksul osales 806 jooksusõpra

Esimest korda toimunud Nike Noortejooksul osales 806 jooksusõpra13. septembril toimus SEB Tallinna Maratoni raames Nike Noortejooks, millest võttis osa 806 noort jooksjat.

Tallinnas Vabaduse väljakult läbi vanalinna ja Šnelli pargi kulgenud jooks toimus sel aastal esimest korda. Noortejooksul pälvisid auhinna 3 parimat noormeest ja 3 parimat neiut, lisaks olid eriauhinnad parimale tiimile ja parimale koolile.

“4 kilomeetrine Nike Noortejooks on väga hea võimalus kõigile jooksusõpradele, kes 10 kilomeetriliseks rajaks pole veel valmis, kuid tahavad veeta sportliku laupäeva Tallinna vanalinnas joostes. Loodetavasti leiavad need samad noored järgmisel aastal tee samuti SEB Tallinna Maratonile, kas siis 4 kilomeetrilisele rajale või juba 10 kilomeetrilisele,” ütles SEB Tallinna Maratoni peakorraldaja Mati Lilliallik.

Noortejooksul läksid teiste seas rajale nii Liis Lemsalu kui ka Getter Jaani, lisaks ansambli Põhja-Tallinn liikmed Kerli Kivilaan ja Kenneth Rüütli.

SEB Tallinna Maraton on Eesti suurim rahvaspordisündmus, mis toob tänavu kokku üle 20 000 spordisõbra. Suurel jooksupäeval saab end proovile panna maratoni, poolmaratoni ja 10 kilomeetri jooksu- ja kõnnidistantsil (sh kepikõnd).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga