Avaleht Sport EOK eraldas noortele laskesuusatajatele 20 000 eurot
EOK eraldas noortele laskesuusatajatele 20 000 eurot

EOK eraldas noortele laskesuusatajatele 20 000 eurot

EOK-i haridusstipendiumi soovib saada 34 sportlastEesti Olümpiakomitee eraldas Eesti Laskesuusatamise Föderatsioonile täiendavalt 20 000 eurot, et toetada noori laskesuusatajaid, kes Tõnu Pääsukese treeninggrupis harjutavad.

EOK presidendi Neinar Seli sõnul on Tõnu Pääsukese juhendamisel treenivad noored näidanud, et neis on sisu ja tahtmist ühel päeval maailma tippudega konkureerida. „Eesti-suguses väikeriigis on paindlikkus ka tippspordi puhul oluline märksõna ning püüame leida ja suunata lisavahendeid sinna, kus me näeme, et see võiks tulemust anda,“ ütles Seli.

Pääsukese juures treenivad teiste hulgas Eesti laskesuusatamise noorte- ja juunioride koondise liikmed – Meril Beilmann, Regina Oja, Johan Talihärm, Tuuli Tomingas ja Rene Zahkna – kel kõigil on omaealiste tiitlivõistlustelt silmapaistvaid saavutusi ette näidata.

Eesti spordi katusorganisatsioonina seisab Eesti Olümpiakomitee ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. EOK tagab tippsportlaste ettevalmistuse ja osalemise tiitlivõistlustel, viib ellu noorsportlastele suunatud järelkasvuprogramme ning suurendab positiivsete eeskujude kaudu liikumisharrastuse kandepinda. EOK tööd toetavad suures osas Eesti ettevõtted. EOK sponsorid on Elion, EMT, ERGO, JCDecaux, Monton, NIKE, Olympic Casino Eesti, Paf, Silberauto.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga