Avaleht Sport Eestlased osalevad sel nädalavahetusel inimvõimete piire kompaval 24tunnisel jõukatsumisel
Eestlased osalevad sel nädalavahetusel inimvõimete piire kompaval 24tunnisel jõukatsumisel

Eestlased osalevad sel nädalavahetusel inimvõimete piire kompaval 24tunnisel jõukatsumisel

24tunnisel-j6ukatsumisel-osalevad-eestlased-_-foto-autor-crossfit-imJuba sellel nädalavahetusel võtavad eestlased mõõtu maailma ühest suurimaid väljakutseid esitavast spordivõistlusest Amrap24, mille raames tuleb 24 tunni jooksul sooritada erinevaid crossfiti harjutusi. Kokku on end tänaseks mõõduvõtule kirja pannud 115 võistkonda üle maailma. Eestist on osalemas kaks kuueliikmelist tiimi CrossFit I&M boksist.

Crossfti treeneri ja võistlusel osaleva Indrek Luige sõnul on reeglid lihtsad. „Kõik Amrap24 võistlusel osalejad saavad seda teha oma koduses spordisaalis ning hindamine toimub videosalvestiste alusel. Iga tunni algul postitatakse mõõduvõtu veebilehele kolm harjutust, näiteks lõuatõmbed, kätekõverdused ja kükid. Mängus püsimiseks tuleb võistkonna peale igas tunnis sooritada vähemalt 500 kordust ning oma tulemus organiseerijatele saata. Olgu veel lisatud, et 24 tunni jooksul ei tohi võistlusel osalejad spordisaalist lahkuda. Võitjaks kuulutatakse tiim, kes on suutnud ette antud harjutusi teha kõige suurem arv kordi,“ selgitas Luik ja täpsustas, et kuueliikmelises võistkonnas peab olema vähemalt kaks naist.

Eestlased kogunevad CrossFit I&M saalis Tallinnas aadressil Värvi 5 ning stardipauk 24 tundi kestvale väljakutsele kõlab homme kell 13.00. Tiimidele on võimalik kaasa elada kohapeal ning otseülekande vahendusel SIIN.

Eestist osalevad ühes tiimis Kristiin Oja, Oscar Edela, Meelis Meerits, Lennart Liivak, Timo Kingumets ja Kadri Saar ning teises Anni Tagapere, Indrek Märtin, Indrek Luik, Edvin Verhogljad, Bert Jämsä ja Mira Ahonen.

Rohkem infot võistluse kohta leiab SIIT.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga