Avaleht Sport Eesti – Türgi MM-valikmängule on oodata palju publikut
Eesti – Türgi MM-valikmängule on oodata palju publikut

Eesti – Türgi MM-valikmängule on oodata palju publikut

Kahe nädala pärast toimuvale Eesti – Türgi MM-valikmängule on praeguse seisuga soetatud juba üle 6000 pileti. Lisaks Eesti publikule on 11. oktoobril peetava matši vastu elav huvi ka türklaste seas.

„Tavaliselt on viimased kaks nädalat just kõige aktiivsem periood, mil inimesed pileteid soetavad, seega võib eeldada, et 11. oktoobril on A. Le Coq Arenal Eestit toetamas ligilähedaselt täismaja,“ märkis Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel. Eesti koondise kodumänge on käimasolevas MM-valiksarjas keskmiselt külastanud 7261 pealtvaatajat.

„Mängu vastu on ka türklaste seas suur huvi – nende koondis reisib Eestisse kahe tšarterlennuga, Türgi fännidele on praegu müüdud ligi 500 piletit, kuid see arv võib veel suureneda. Kui Türgi fännid istuvad traditsiooniliselt A. Le Coq Arena Põhjatribüünil, siis nende tšarterlennuga saabuv ametlik delegatsioon küljetribüünil,“ lisas Sirel.

Eesti koondise jaoks on kohtumie Türgiga selles MM-valiksarjas viimaseks kodumänguks, millega soovitakse tänada publikut ja panna valiktsüklile väärikas punkt. Türgi jällegi võitleb alagrupis edasipääsu nimel ja saabub Tallinna oma parimas koosseisus.

Viimati külastas 2008. aasta Euroopa meistrivõistlustel poolfinaali jõudnud ja 2002. aasta maailmameistrivõistlustel 3. koha teeninud Türgi A. Le Coq Arenat 2008. aasta sügisel, kui Eesti meeste hingestatud esitus tõi magusa 0:0 viigi.

11. oktoobril A. Le Coq Arenal peetava Eesti – Türgi MM-valikmängu pääsmed on saadaval Piletilevis. Mängupäeval avatakse staadion kell 19:30, avavile antakse kell 21:30.