Avaleht Sport Eesti sulgpallurid pääsesid Tšehhis põhiturniirile
Eesti sulgpallurid pääsesid Tšehhis põhiturniirile

Eesti sulgpallurid pääsesid Tšehhis põhiturniirile

sulgpallSulgpallli Euroopa karikaetapil Prahas pääsesid neljapäeval mängitud kvalifikatsioonist edasi nii üksik- kui paarismängus Kati Tolmoff ja Laura Vana.

Tugevatasemelisel turniiril, kus osalejaid on 290, pidi põhiturniirile saamiseks alistama kaks konkurenti. Kati Tolmoff võitis otsustavas mängus kahes geimis ukrainlanna Darya Samarchansi. Põhiturniiri esimeses ringis on Tolmoffi vastane Ellinor Widh Rootsist. Laura Vana vajas taanlanna Julie Rechnagel Christenseni alistamiseks kolme geimi. Vana kohtub järgmisena Uus-Meremaa sulgpalluri Anna Rankiniga.

Tolmoff ja Vana, kes enamasti paarismängus ei osale, pidid kvalifikatsiooni läbima ka selles mänguliigis. Kodupubliku ees võistelnud Magdalena Lajdova –  Denisa Sikalova võideti kindlalt kahes geimis. Lisaks Tolmoff – Vanale osalevad paarismängus Eesti juunioride parimad mängijad Kristin Kuuba – Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran – Sale-Liis Teesalu, kes alustavad otse põhiturniirilt.

Meeste üksikmängus algab täna võistlus ka Raul Mustale, kelle esimene vastane on Mustast edetabelis pea viiskümmend kohta tagapool paiknev tšehh Milan Ludik.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga