Avaleht Sport Golf AJAKIRI GOLF! TASUB TEADA! Ojasaare Golf pani hooajaks põnevad üritused ritta
AJAKIRI GOLF! TASUB TEADA! Ojasaare Golf pani hooajaks põnevad üritused ritta

AJAKIRI GOLF! TASUB TEADA! Ojasaare Golf pani hooajaks põnevad üritused ritta

P1017623Eesti üks tagasihoidlikumaid, kuid mingil juhul mitte kehvemaid golfiväljakuid, Ojasaare Lääne-Virumaal, on ritta pannud eelseisva golfihooaja üritused, kirjutab ajakiri Golf.

Üheksa raja ametlik avamine toimub 18. mail ja 21-22. maini tehakse Green Cardi kursused. Lehekuu 21.-27. päevadel on ka erinevate üritustega Ojasaare golfi päevad, mis päädivad golfivõistlusega Ojasaare Golf 2016 nädalavahetusel 28.-29. mail, kusjuures formaat on sama, mis aastal 2015.

4. juuni leiab aset golfivõistlus Rannik vs Mäed, 18.-19. juuni võistkondlik golfivõistlus Ojasaare Öö ja 16. juulil golfivõistlus Naine ja Mees Ojasaarel, mis kujutab endast üritust segapaaridele.

6. augustil toimuvad murumängud golfis, tennises ja kroketis. Tegu on stiiliüritusega, kus riietus on 20. sajandi esimesest poolest — sealhulgas näiteks kübarad ja kaabud. 20.-21. augustil leiavad aset Lääne-Virumaa meistrivõistlused golfis, kus osavõtuõigus on Lääne-Virumaal elavatel, õppivatel ja töötavatel või Lääne-Virumaalt pärit inimestel.

11. septembril toimub löögimäng 60 rajal. See on heategevuslik üritus, mille tulud lähevad Ojasaare tulbiaia rajamiseks. 24. mihklikuu päeval  leiab aset rajamängu finaal, mis on läbi hooaja toimuva võistluse lõpuosa. 15. oktoobril toimub Pitch & Putt ehk golfivõistlus kolme kepiga ja isadepäeva puhul 10. novembril golfivõistlus Isa Lapsega. Nagu ikka ootab Ojasaare Golf, et üha rohkem golfareid leiaks tee Lääne-Virumaale Rägavere valda Viru-Kabala külla Aarlas.

Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!

Allikas: ajakiri Golf

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga